Miroslav Radović - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Radović: Musimy więcej od siebie wymagać

Fumen i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Od początku sezonu trwa moja passa strzelecka. Najważniejsze jednak, że dzisiaj znów wygraliśmy. Czasami na zbyt wiele pozwalaliśmy przeciwnikowi. Szczególnie Sebastian Mila miał bardzo dużo miejsca. Liczą się trzy punkty. To zwycięstwo jest mega ważne - powiedział po spotkaniu ze Śląskiem Wrocław, strzelec dwóch goli, Miroslav Radović.

Piłkarz Legii nie ukrywa, że przed jego drużyną jest jeszcze wiele do poprawy. - Strzeliliśmy dużo goli, ale nie ma co się oszukiwać - w naszej grze jest jeszcze sporo do poprawy. Śląsk stwarzał sobie zbyt wiele okazji. Udało nam się wygrać, lecz trzeba od siebie więcej wymagać. Należy poprawić grę pod względem taktycznym. Nad tym będziemy pracować - mówi napastnik Legii.

Najbliższy mecz legioniści rozegrają już w Lidze Europy. - Wiemy, co nas czeka we czwartek. To jest dla nas mega ważny mecz. Musimy przecież przede wszystkim punktować w Lidze Europy u siebie. W tym sezonie mamy okazję, aby wiele zdziałać. Wyciągnęliśmy wniosku z poprzednich rozgrywek. Liczę na to, że z Lokeren zwyciężymy. W najbliższych dniach będziemy szukać słabości Belgów, aby ich skutecznie wypunktować - kontynuuje "Rado".

W następnej kolejce Legia pojedzie na mecz z Wisłą Kraków. - Za tydzień w Krakowie czeka nas trudne starcie. Wisła jest na fali. To bardzo wymagający przeciwnik - zakończył jeden z bohaterów sobotniej potyczki ze Śląskiem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.