Henning Berg - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Berg: Zabrakło tylko czerwonych kartek i rzutów karnych

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Henning Berg (trener Legii): To taki mecz, po którym prawie każdy może być zadowolony. Wszystko mogło się wydarzyć. Zabrakło tylko czerwonych kartek i rzutów karnych. Stworzyliśmy dobre widowisko, zapewniliśmy kibicom rozrywki na wysokim poziomie. Jesteśmy zadowoleni z wygranej, ale to nie był dla nas dzień, kiedy dajemy z siebie 100%. Oglądanie Radovicia w takiej fantastycznej dyspozycji było dziś przyjemnością, bo jego umiejętności i jakość gry są bardzo wysokie.
Dossa strzelił dwie bramki, zrobił to co powinien był zrobić – wykorzystał swój potencjał i ma możliwości, by zdobywać jeszcze więcej bramek. Zagrał bardzo dobrze, prezentuje wysoką jakość.

- Mila jest doświadczonym zawodnikiem, ze świetną lewą nogą. Ma wokół siebie zawodników, którzy go uzupełniają. Wie jak się zachować na boisku i gdzie ustawić. Nie jesteśmy zadowoleni, że pokazał tak wiele. Wiedzieliśmy i rozmawialiśmy o tym, na co go stać, że dobrze trzyma się przy piłce i że nie można mu zostawić dużo miejsca na boisku, a i tak się nie udało zrealizować wszystkich założeń taktycznych.

- Potrzebowaliśmy tego meczu, rozegranego w szybkim tempie, żeby wrócić do rytmu przed Ligą Europy. Nie jesteśmy w formie na 100%, ale na spotkanie z Lokeren wszystko powinno być dobrze.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.