Henning Berg - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Berg: Lokeren gra dobrze zespołowo

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Oglądaliśmy grę KSC Lokeren w kilku pojedynkach. To dobrze zorganizowany europejski klub. Ich główną bronią jest świetne rozumienie się nawzajem na boisku - bez względu na rotację wyglądają, jakby grali ze sobą od zawsze. Belgowie charakteryzują się ponadto kilkoma indywidualnościami. My przede wszystkim chcemy zrealizować nasze założenia taktyczne - mówi przed czwartkowym spotkanie Henning Berg.

Zdaniem szkoleniowca mistrzów Polski, grupowi rywale w Lidze Europejskiej są wymagającymi oponentami. - Trabzonspor to naprawdę dobry zespół, który dysponuje dużym budżetem finansowym. Metalist był losowany z pierwszego koszyka, co już o czymś świadczy. Lokeren to z kolei reprezentant ciekawej ligi belgijskiej. Moim zdaniem nasi czwartkowi rywale to nawet silniejszy klub niż Celtic. To będzie dla nas dobry test. Mamy silny skład i nie możemy już doczekać się meczu. Każdy chce grać ważne spotkania, a takie właśnie nas czeka - powiedział trener Legii Warszawa.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.