Veni Vidi Kici! - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Film z oprawą: Veni Vidi Kici

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Tuż przed rozpoczęciem meczu z KSC Lokeren na Żylecie fani Legii zaprezentowali oprawę dedykowaną legendzie stołecznego klubu Lucjanowi Brychczemu. Sektorówkę z podobizną Brychczego oraz mniejsze z jego osiągnięciami dopełnił wielki transparent "Veni Vidi Kici". Zapraszamy do obejrzenia filmu z tego wydarzenia!


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
czarek - 19.09.2014 / 12:18, *..dynamic.chello.pl

do javan
+1

odpowiedz
BEDZIN - 19.09.2014 / 11:14, *..internetdsl.tpnet.pl

Moi Drodzy
Kaziu jak i Pan Lucjan sa WIECZNYMI LEGENDAMI TEGO KLUBU z tym ze Kaziu po Smiertnie a Pan Lucjan za ZYCIA
co NIE ZMIENIA FAKTU ZE DLA OBY DWOCH NALEZY SIE SZACUNEK

odpowiedz
do ihaha - 19.09.2014 / 10:27, *..urpl.gov.pl

bywają też inne fora na których możesz się spełniać. Zamiast krytykować podziękuj chłopakom, że masz czym nacieszyć oczy! Brawo te oprawy w ostatnich czasach nabierają ZUPEŁNIE nowy wymiar! Czy to Kazio czy Pan Brychczy wielki szacunek dla tych którzy na każdym kroku przypominają nam jak wspaniałych ludzi zrodził ten klub!!!! DZIĘKUJĘ

odpowiedz
javan - 19.09.2014 / 09:58, *..dynamic.gprs.plus.pl

Ten kto próbuje porównywać Brychczego i Deyne to debil do kwadratu. Inne światy inne czasy inne Legie. A my sie cieszmy że mamy dwie legendy i nie wykonujmy ruchów mających na celu poróżnić nas na tym tle

odpowiedz
ihaha - 19.09.2014 / 08:18, *..adsl.inetia.pl

slabe, bywaly lepsze:/

odpowiedz
jnq - 19.09.2014 / 08:00, *..dynamic.gprs.plus.pl

Adi, 19.09.2014 02:01 - *.centertel.pl

uwazam podobnie, ciezko jednak powiedziec kto byl lepszy, zdecydowanie bardziej szanuje jednak Pana Brychczego i cenie jako osobę, wlasnie za to ze jest z nami tyle czasu...normalnie P. Lucjan Legia Brychczy !
przeKOT!

odpowiedz
do minsk maz - 19.09.2014 / 02:07, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Oczywiście, że jest większą legendą i leprzym graczem niż Kazik i bardzo mnie to boli jak Deyna jest wywyższany, gdy u boku mamy kogoś tak znamienitego. Kici żył w takich czasach, że nie mógł zrobić światowej kariery, której z resztą Deyna też nie zrobił, no ale był za granicą i w AMERYCE co stawia go na piedestale.

Panie Brychczy, jest Pan Największym z Największych!

odpowiedz
Adi - 19.09.2014 / 02:01, *..centertel.pl

Wiem że po mnie zaraz pojedziecie

Ale dla mnie Lucjan Brychczy był dużo lepszy niż Kazio.
I dla Niego należy się pomnik za życia! !!!
Tyle lat spędzonych w jednym klubie. Wszystkie Mistrzostwa Puchary Polski!!!!

odpowiedz
minsk maz - 19.09.2014 / 00:43, *..play-internet.pl

Dla mnie osobiście to większa legenda niż Deyna. Z całym szacunkiem

odpowiedz
q - 19.09.2014 / 00:08, *..dynamic.chello.pl

Miazga, postarli sie chłopaki
NS piszecie niezłą historię

odpowiedz
tadek - 18.09.2014 / 23:33, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Szacunek dla Pana Lucjana i tych co wykonali oprawę !

odpowiedz
do luka1916 - 18.09.2014 / 23:18, *..dynamic.chello.pl

Pozdro marynarzu wracaj do nas bezpiecznie bracie

odpowiedz
luka1916 - 18.09.2014 / 22:31, *..90-149-68.nextgentel.com

Z pracy na morzu to widzę i jestem szczęśliwy i dumny!! Dzięki chłopaki za tą oprawę o naszej legendzie!!!

odpowiedz