fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA

Do Trabzonu bez Orlando Sa

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po godzinie 11 drużyna Legii Warszawa wystartuje z lotniska im. Fryderyka Chopina do Trabzonu. Plan na najbliższe dni przygotowany przez Henninga Berga jest taki, że zespół do Warszawy wróci dopiero po wyjazdowym meczu z Piastem Gliwice. Jak poinformował Przegląd Sportowy w ostatniej chwili trener podjął decyzję o niezabieraniu Orlando Sa. Portugalczyk nie trenował jeden dzień z powodu przeziębienia.

Dziś wieczorem Legia przeprowadzi trening na stadionie Trabzonsporu, a jutro o godzinie 19 polskiego czasu rozegra mecz. Bezpośrednio po spotkaniu zespół nie wyruszy jednak w drogę powrotną jak to często bywało, a pozostanie w Turcji jeszcze 2 noce i tam zostaną przeprowadzone treningi.

W sobotę drużyna bezpośrednio uda się do Katowic, a w niedzielę o godzinie 15:30 rozegra ligowy mecz w Gliwicach. Po tym spotkaniu rozpocznie się niemal dwutygodniowa przerwa na mecze reprezentacji.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.