Trabzonspor Kulubu
REKLAMA
REKLAMA

Trener Trabzonsporu: Mamy problemy w ataku

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Widziałem ostatnie sześć meczów Legii, a mój asystent był na meczu z Lechem. Legia jest bardzo dobrym zespołem, aktualnym mistrzem i liderem. Jest bardzo dobra ofensywnie i defensywnie. To będzie dla nas ciężkie zadanie - mówi na przedmeczowej konferencji Vahid Halilhodzić.
-​ Mamy spore problemy w ataku. Yatabare jest kontuzjowany i na pewno nie zagra. Kontuzjowany jest także Bosingwa, który ma problem mięśniowy, ale być może będzie mógł zagrać. Próbowaliśmy w ofensywie pięciu różnych zawodników. Grali Sefa, Cardozo, Yusuf, Ekici, Soner, ale nie znaleźliśmy sposobu na strzelanie bramek. Legia jest najlepszym zespołem w tej grupie - dodał szkoleniowiec Trabzonsporu, choć to samo mówił o Metaliście przed pierwszym spotkaniem grupowym.

Kevin Constant (piłkarz Trabzonsporu): Legia to bardzo dobry zespół. Chcemy wygrać, bo musimy wygrać, jeśli chcemy awansować. W lidze gra się zupełnie inaczej niż w Lidze Europy, ponieważ sezon jest długi, a w LE nie ma na to czasu. Wiem, że rok temu Trabzonspor grał w LE bardzo dobrze. W tym roku chcemy poprawić ten wynik i dojść co najmniej do ćwierćfinału.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.