Igor Lewczuk - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Lewczuk: Nie wykorzystałem szansy

Wiśnia i Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Igor Lewczuk: Zdarzył mi się katastrofalny błąd, za który mogę tylko przeprosić. W ogóle nie powinien się zdarzyć i przyznam, że źle mi z tym. Szczególnie, że dostałem szansę od trenera i jej po prostu nie wykorzystałem. Pozostaje mi pracować na treningach, bo dziś zawiodłem nie tylko siebie, ale również zespół.

Na pewno o braku koncentracji czy determinacji z naszej strony w ogóle nie powinno być mowy. To nie tak, że ktoś sobie odpuścił. Po prostu gra nam się nie kleiła i zagraliśmy słabiej. Nie chcę upatrywać naszej słabszej postawy w zmęczeniu po spotkaniach w Lidze Europy. Mam nadzieję, że ta porażka była przypadkiem.

Przed nami przerwa na reprezentację, która jest potrzebna przede wszystkim chłopakom, którzy więcej grają. Piłkarz nie znosi tylko obciążenia fizycznego, ale również psychiczne. Także powinno wyjść to na plus pod kątem mentalnym, bo fizycznie jesteśmy dobrze przygotowani do sezonu.

Wiem, że w poprzednim klubie grałem praktycznie w każdym spotkaniu, a w Legii jest inaczej. Dlatego też występ w rezerwach z Polonią nie będzie dla mnie problemem. Tym samym nadarza się okazja, żeby udowodnić swoją wartość, a także zdobyć zaufanie trenera. Mało tego, potrzebuję takiego występu, bo rytm meczowy jest mi bardzo potrzebny.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.