Młodzież: mecze niedzielne

Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Wszystkie mecze drużyn młodzieżowych odbyły się w niedzielę - i zakończyły się zwycięstwami. W CLJ Legia pokonała 2-0 Polonię, zaś juniorzy młodsi wygrali 3-1 z Unia Warszawa i z 7 p. przewagi na 5 kolejek przed końcem rundy są już niemal pewni awansu do ligi makroregionalnej. Legia 99 wygrała 4-0 na boisku Broni, a Młode Wilki 2000 mimo czerwonej kartki w I połowie, po przerwie odrobiły straty i wygrały 2-1 z Kosą. Legia 2001 rozgromiła na wyjeździe 6-1 wicelidera - Znicz. Młodsze drużyny odniosły jeszcze wyższe zwycięstwa.

Młoda Wilki 2003 wygrały 7-0 z KS Wesoła, a CWKS Legia '03 pokonał 4-0 Unię II Warszawa '02 zachowując prowadzenie w tabeli. Legia 2004 wygrała aż 14-1 z UKS Irzyk, a w meczu ligi U-10 Legia '05 pokonała 15-0 Agrykolę.

CLJ: Polonia Warszawa 96/7 0-2 (0-2) Legia 96/7
0-1 11 min. Robert Bartczak (as. Michał Trąbka)
0-2 15 min. Kamil Anczewski

Legia: Leleń - Skowron (88' Rakowski), Wieteska, Najemski, Hołownia [98] - Ryczkowski (65' Szymański), Górka, Karbowy, Trąbka (55' Suchanek), Bartczak (70' K. Michalak), Anczewski
Trener: Piotr Kobierecki, Kamil Socha, as. Mateusz Kamuda

Unia Warszawa 98 1-3 (0-2) Legia 98
0-1 31 min. Mateusz Dara (as. Grzegorz Aftyka)
0-2 40 min. Mateusz Żyro (as. Aleksander Waniek z zutu wolnego)
1-2 73 min.
1-3 76 min. Mikołaj Napora (as. Wiktor Sobczyk)

Legia: Bąbel - Majewski, Żyro, Ostrowski, Stec - Leleno (51' Cichocki), Dara (61' Piątek), Małachowski, Waniek (41' Sobczyk), Aftyka (51' Martynek) - Czarnowski (41' Napora)
trener: Daniel Myśliwiec

Broń Radom 99 0-4 Legia 99
0-1 25 min. Sebastian Szymański
0-2 31 min. Mateusz Olejarka
0-3 35 min. Marcel Ilicz
0-4 50 min. Sebastian Szymański

Legia: Wróblewski (55' Kossmann [00]) - Romański, Potrzebowski (62' Janicki), Knap (50' Olszewski) -
Sinior [00], Rymek, Szymański - Wojtysiak, Olejarka (50' Orlik), Majda (58' Agnyziak)
Trener: Piotr Zasada

Kosa Konstancin 00 1-2 (1-0) Legia 00
1-0 33 min.
1-1 52 min. Bartosz Szulc (as. Kacper Wełniak)
1-2 65 min. Maks Sitek (dobitka)

Legia: Białoruski - Niewiński (46' Szulc), Gładysz, Walukiewicz, Cichocki - Dziuba [CZ 33'], Ostrowski, Mydlarz (36' Barzyc), Kłos, Neuman (60' Sitek) - Wełniak. (Okrasa ng)
Trener: Rafał Klimkowski

W 33. minucie legioniści stracili nie tylko gola ale i ukaranego czerwoną kartką Kacpra Dziubę. Mimo tego,podopieczni Rafała Klimkowskiego dzięki golom wprowadzonych po przerwie Szulca i Sitka zdołali odrobić stratę z nawiązką i z kompletem zwycięstw prowadzą w tabeli Ekstraligi U-15.

Znicz Pruszków 01 1-6 (1-4) Legia 01
0-1 2 min. Mateusz Leszczuk b.a.
0-2 9 min. Mateusz Leszczuk (as. Stanisław Muniak)
0-3 24 min. Damian Sędzikowski (as. Wikto Preuss)
0-4 30 min. Stanisław Muniak b.a.
1-4 35 min. [gospodarze]
1-5 49 min. Łukasz Łakomy (as. Wiktor Preuss)
1-6 53 min. Mieszko Lorenc (po sfg)

Legia: Okrasa (60' Woźniak [02]) - Duczek, Lorenc, Matuszewski, Konik - Gierach (36' Lisowski), Krasa, Sędzikowski (36' Łakomy), Muniak (45' Peda [45]), Preuss - Leszczuk (36' Stawiarz)
Trener: Sebastian Różycki, as. Michał Kolanowski

CWKS Legia 03 U-13 4-0 (2-0) Unia II Warszawa 02
1-0 Dawid Papazjan (as. Oliwier Marczuk)
2-0 Jan Sienicki (ind. akcja)
3-0 Oliwier Marczuk (as. Dawid Papazjan)
4-0 Jakub Skwirtniański (dobitka)

CWKS Legia: Paśnik - Długołęcki, A. Sidor [04], M. Sidor, Kubiszer, Papazjan, Marczuk, Skwirtniański, Sienicki, Polak, Dutczak.
Trener: Łukasz Winek