Arkadiusz Piech najskuteczniejszy w rezerwach - fot. Mishka / Legionisci.com

III liga: Polonia Warszawa 1-2 Legia II

Hasło "następne derby wygrają Legii rezerwy" w końcu się spełniło! W rozegranym przy Konwiktorskiej spotkaniu III ligi łódzko-mazowieckiej Legia II pokonała Polonię Warszawa 2-1. Pierwszego gola w 14. minucie zdobył Arkadiusz Piech, a 4 minuty po przerwie trafił Mateusz Szwoch. Wynik w 72' minucie ustalił Piotr Augustyniak.

Przed meczem doszło do incydentu - przedstawiciele Legii z prezesem na czele nie zostali wpuszczeni na obiekt Polonii.

III liga: Polonia Warszawa 1-2 (0-1) Legia II Warszawa
0-1 - 15' Arkadiusz Piech
0-2 - 50' Mateusz Szwoch
1-2 - 72' Piotr Augustyniak

Legia II: Jałocha - Turzyniecki, Lewczuk, Makowski, Grzesik (81' Bartczak) - Kalinkowski, Bielik (74' Kochański), Misiak, Moneta (61' Bajdur) - Szwoch (61' Kurowski), Piech.

żółte kartki: Wojdyga, Tomaszewski (Polonia) - Makowski, Bielik (Legia)