REKLAMA

Wizyty hokeistów Legii w szkole i przedszkolu

Woytek, źródło: facebook.com/LegiaWarszawaHockeyTeam - Wiadomość archiwalna

W ostatnich dniach hokeiści Legii byli gośćmi dwóch warszawskich placówek szkolnych. W środę Grzegorz Rostkowski, Paweł Popielarz, Karol Szaniawski i Patryk Wąsiński odwiedzili Szkołę Podstawową nr 279 a w czwartek przybliżali dzieciom hokeja w Przedszkolu nr 420. Nie zabrakło ciekawych pytań, przymierzania sprzętu, rozdawania autografów czy pamiątkowych zdjęć.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.