fot. Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Od stycznia Vivus Arena?

Woytek - Wiadomość archiwalna

We wtorek Pilkanozna.pl poinformowała, że Legia Warszawa znalazła nowego sponsora tytularnego stadionu. Umowa z Pepsi na obowiązuje tylko do końca roku, a nowym sponsorem może zostać firma Vivus. Dziennikarz Pulsu Biznesu Eugeniusz Twróg twierdzi, że Vivus ma czas do czwartku by podpisać umowę ze stołecznym klubem. "Nie potwierdzam, nie zaprzeczam" - skomentował temat Marek Bosak PR manager Vivus.pl.

Z kolei dziś na stadionie Legii obyła się konferencja, na której poinformowano o rozpoczęciu współpracy klubu z Centrum Medycznym Enel-Med. W pomieszczeniach stadionu powstanie przychodnia sportowa i będzie działała przez najbliższe 10 lat. Wartość umów zawartych między stronami wynosi aż 9 mln zł. O tym, że Enel-Med w połowie roku został oficjalnym partnerem medycznym Legii informowaliśmy dwa tygodnie temu.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.