Henning Berg - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Berg: Musimy dać z siebie wszystko, bo nic nie dostaniemy za darmo

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Nie zgadzam się z tym, że jesteśmy faworytami. Myślę, że mecz z Metalistem będzie wyrównany i ciężki. Gramy przeciwko bardzo dobrym zawodnikom. Spotkanie w Kijowie było wyrównane, ale udało nam się je wygrać. Po kontuzji wrócił Jaja, zagrał kilka spotkań, więc pewnie będzie prezentował się lepiej - powiedział konferencji prasowej Henning Berg.

- Przed każdym meczem Ekstraklasy jesteśmy faworytem, a w Lidze Europy nie. Metalist przegrywał swoje mecze różnicą jednej bramki, więc na pewno czeka nas otwarta gra. Ponadto doświadczenie pucharowe zespołu z Charkowa jest dużo większe, a klub ma większy budżet i więcej możliwości.

- Dla nas zawsze bardzo ważne jest utrzymywanie się przy piłce. Im dłużej mamy piłkę, tym mamy więcej szans na wygraną. Metalist ma dobry środek pola, więc musimy się dobrze bronić. Goście mogą stworzyć nam problemy przez swoje kontrataki.

- Byłoby wspaniale awansować już jutro. Zrobimy wszystko aby przejść do kolejnej rundy, ale nawet mając 12 punktów możemy stracić możliwość awansu.

- Co zmieniło się od poprzedniego startu w pucharach? Nie wiem. Nie było mnie wtedy, wiem że w europucharach mecze są wyrównane. Teraz też wygrywamy minimalnie. Brakuje nam doświadczenia, więc jest to kolejny ważny mecz, który pozwoli się nam rozwijać. "Team spirit" jest bardzo wysoki, mamy dobrą grupę zawodników, całe zaplecze szkoleniowe jest świetne i bardzo się z tego cieszę. Musimy dać z siebie wszystko, bo nic nie dostaniemy za darmo.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.