Henning Berg nie ma powodów do zadowolenia - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Berg: To jeden z najlepszych meczów w sezonie

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Henning Berg (trener Legii): Jestem pewien, że sędzia się dzisiaj starał, ale nie kontrolował sytuacji. Wszyscy widzieliśmy ten mecz, nie muszę komentować przebiegu gry. W pierwszej połowie powinniśmy mieć rzut karny po faulu na Inakim Astizie. Nie ma co analizować szczegółów, bo jest już po meczu i nic nie da się zmienić.

Dzisiaj zagraliśmy znacznie lepiej niż z Metalistem. Mieliśmy bardzo dużo szans do strzelenia bramki. To jeden z naszych najlepszych meczów w sezonie. Nie wygraliśmy, bo zbyt łatwo straciliśmy gola. Pogoń miała trzy szanse i zdobyła dwa gole. Pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu, a przegraliśmy 0-2.

Powinniśmy strzelić więcej bramek, ale nie wykorzystaliśmy wielu sytuacji. Zagraliśmy znacznie lepiej niż z Piastem czy Podbeskidziem, mieliśmy więcej szans.

Helio Pinto był dla nas dzisiaj najlepszą opcją w obronie. Dobrze wypełniał założenia taktyczne, zaliczył dobry występ. Guilherme nie wystąpił, bo nie jest w 100% gotowy. Marek Saganowski nie zagrał od początku, bo grał dużo w czwartek. Orlando Sa jest kontuzjowany. Uznaliśmy, że wystawienie go dzisiaj byłoby zbyt dużym ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.