W meczu z Pogonią Duda zaliczył asystę - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Duda: Pogoń nie grała w piłkę

Woytek i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Pogoń w ogóle nie była dzisiaj mocna. Czym innym jest wygrana, a czym innym gra w piłkę. Oni dzisiaj kompletnie tego nie robili. Ostatnie 15 minut to było boiskowe "dziwadło". Taki jest futbol. Dzisiaj graliśmy dobry mecz, ale zabrakło nam po prostu większej ilości bramek. Z Metalistem nie zaprezentowaliśmy się najlepiej, ale w ostatnich minutach udało nam się zapewnić zwycięstwo. Teraz było zupełnie inaczej - mówi po meczu z Pogonią Szczecin Ondrej Duda.

Pierwszego gola mistrzowie Polski zdobyli dopiero w drugiej odsłonie. - Nie zgadzam się, że pierwsza połowa była słaba w naszym wykonaniu. Niestety, daliśmy sobie strzelić dwie głupie bramki. Po zmianie stron pokazaliśmy, że potrafimy walczyć do końca. Niestety, nie udało się - twierdzi pomocnik Legii Warszawa.

Pod koniec meczu dla obydwu drużyn posypało się dużo żółtych kartek. - Na boisku jest bardzo dużo emocji. Ze strony Pogoni można było dzisiaj zobaczyć trochę teatru - mówi Duda. - Nie chcę oceniać sędziego, bo to my gramy na boisku. Nie miał dzisiaj jednak najłatwiejszego zadania - dodaje Słowak.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.