Damian Cechniak doznał kontuzji w meczu ze Stalą Ostrów - fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA

Trudna sytuacja Legii z podkoszowymi

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Wobec problemów kadrowych Legii z graczami podkoszowymi, niewykluczone, że w klubie dojdzie do jakichś wzmocnień. Ewentualne uzupełnienie składu wysokim graczem uzależnione jest od tego, czy Grzegorz Malewski będzie musiał przejść zabieg, który wykluczy go z gry do końca roku.
"Być może zaczniemy zastanawiać się nad nowym graczem pod kosz - np. w formie wypożyczenia" - powiedział Chabelski w rozmowie z Legia.sport.pl.

Malewski nie zagrał w dwóch ostatnich spotkaniach, po tym jak w meczu z GKS-em Tychy doznał urazu kolana. W trzech ostatnich pojedynkach w naszym zespole nie grał chory Cezary Trybański. Najwyższy zawodnik w I lidze wraca do treningów i w Prudniku ma być do dyspozycji trenerów. Sztab szkoleniowy, po tak długiej przerwie środkowego, a także osłabieniu organizmu przez antybiotyki, zamierza spokojnie wprowadzać go do gry. W Prudniku niemal pewne jest, że zagramy bez innego centra, Damiana Cechniaka. Damian już w pierwszych minutach meczu ze Stalą Ostrów skręcił kostkę i w tym tygodniu na pewno nie będzie brał udziału w zajęciach.

Z graczy podkoszowych trenerzy Bakun i Chabelski mają do dyspozycji, poza Trybańskim, Bartka Bojko oraz Damiana Zaperta.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.