REKLAMA
REKLAMA

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Trabzonsporem

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

11 grudnia o godz. 21:05 Legia rozegra ostatni tegoroczny mecz na własnym stadionie. Przeciwnikiem legionistów będzie Trabzonspor Kulubu. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line i kasach klubowych. Dostępnych jest jeszcze dużo wejściówek, także na Żyletę.

Do zakupu biletu i wejścia na stadion konieczne jest posiadanie karty kibica wydanej nie wcześniej niż 1 lipca 2012 r. Przypominamy o konieczności wymiany kart z "trumną". Wyrabianie lub wymiana kart (koszt 15 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub on-line.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15, dzień przed meczem w godz. 8-21 oraz w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej bez konieczności posiadania własnej karty kibica (za wyjątkiem sektora rodzinnego, gdzie każde dziecko musi mieć własną kartę).

Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących i uczących się, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.