REKLAMA

Giuseppe Prestia na celowniku Legii?

Redakcja, źródło: tuttomercato / Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W kwietniu informowaliśmy o tym, że Legia zainteresowana jest 21-letnim włoskim obrońcą Giuseppe Prestią. Później jednak wypożyczony do Otelul Galati zawodnik doznał urazu kolana. W czerwcu przeszedł operację w rzymskiej klinice Villa Stuart, a jego powrót do zdrowia miał trwać 4-5 miesięcy. W sierpniu menedżer piłkarza przyznał, że Prestia miał poważne oferty z Legii i Celtiku Glasgow, ale ze względu na niepewną przyszłość piłkarza, do transferu nie doszło.
Teraz włoskie media donoszą, że Legia nadal jest zainteresowana zawodnikiem i niedawno pytała o zdrowie Prestii. Na razie nie wiadomo, kiedy obrońca wróci do gry.

Giuseppe Prestia jest wychowankiem Palermo, które w 2013 roku opuścił na rzecz Parmy. Później został zawodnikiem Crotone, skąd wypożyczono go do rumuńskiego klubu Otelul Galati, gdzie grał wiosną br.

21-latek jest młodzieżowym reprezentantem Włoch, który grał w kadrach do lat 16, 18, 19 i 20.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.