CLJ: Jagiellonia 0-1 Legia. Legia mistrzem jesieni

Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W rozegranym dziś na na głównej płycie stadionu Jagiellonii zaległym meczu "na szczycie" wschodniej grupy Centralnej Ligi Juniorów, Legia pokonała 1-0 wicelidera z Białegostoku po golu Tomasza Nawotki, zdobytego po podaniu od Grzegorza Tomasiewicza. Dzięki wygranej podopieczni Piotra Kobiereckiego zapewnili sobie tytuł mistrzów jesieni mając 6 punktów przewagi nad Polonią oraz 9 nad "Jagą" i dwa mecze (GKS Bełchatów, Wisła) do rozegrania przed przerwą zimową.

Legionisci zdecydowanie przeważali w pierwszej odsłonie; seriami krótkich podań, po których następowały przerzuty na drugą stronę boiska, zwodzili obronę gospodarzy i mogli prowadzić znacznie wyżej niż jedną bramką. Po przerwie gra się nieco wyrównała ale stała się też mniej płynna i rwana. Oba zespoły kończyły mecz w dziesiątkę, po czerwonych kartkach dla Przemysława Mystkowskiego (75') i Filipa Karbowego (84' za dwie żółte).

CLJ: Jagielonia Białystok 96/7 0-1 (0-1) Legia 96/7