Ondrej Duda - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

B(L)iżej Legii z Ondrejem Dudą

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W poniedziałek 24 listopada o 18:30 w Sposrtbarze Łazienkowskia 3 odbędzie się spotkanie z piłkarzem Legii, organizowane przez głównego sponsora Legii Warszawa - Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Tym razem w cyklu "B(L)iżej Legii" gościem będzie Ondrej Duda.

Pierwsi kibice, którzy pojawią się w sklepie, otrzymają do wykorzystania vouchery zniżkowe na zakupy. Po spotkaniu, które rozpocznie się o 19.00 w Sportsbarze Łazienkowska 3, tradycyjnie odbędzie się konkurs - do wygrania koszulka Ondreja z podpisem!

Dodatkowo, w trakcie spotkania - specjalne zniżki w Sportsbarze, a po spotkaniu każdy z gości będzie miał szansę zadać piłkarzowi pytanie. Zachęcamy także do dzielenia się zdjęciami ze znajomymi i przyjaciółmi na Facebooku i Instagramie poprzez #BlizejLegii. Gospodarzem spotkania będzie Wojciech Hadaj.

Plan spotkania:
18.30 Podpisywanie autografów w Fan Store
19.00 Spotkanie w Sportsbar Łazienkowska 3

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.