fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Ślusarski: Interesuje nas zwycięstwo

Wiśnia, źródło: gksbelchatow.com - Wiadomość archiwalna

- Żadne spotkanie nie jest łatwe. Legia to aktualny mistrz Polski. Ten zespół gra na trzech frontach z bardzo dobrym skutkiem, dlatego będzie to ciężkie starcie. Ostatni raz graliśmy z nimi na inaugurację rozgrywek. Często mówi się, że wtedy forma to jedna wielka niewiadoma. Teraz zaczynamy drugą rundę i każdy wie, kogo na co stać. Legię stać na dużo, ale my znamy także swoją wartość. Myślę, że to będzie ciekawe widowisko - mówi przed meczem z Legią piłkarz GKS Bełchatów Bartosz Ślusarski.

32-latek liczy, że w piątek na stadionie zasiądzie wielu kibiców. - Mam nadzieję, że będzie duża frekwencja. To dla nas tak samo ważne spotkanie, jak te trzy, które pozostały po meczu z Legią. Nie ukrywam, że nie jesteśmy faworytem tego pojedynku, ale oczywiście interesuje nas zwycięstwo - twierdzi napastnik.

Bełchatowianie stracili dotychczas w tym sezonie najmniej goli. - Mamy bardzo dobrą defensywę. Gramy solidnie przez całą rundę i mam nadzieję, że tak będzie też w piątek. Jednak nie tylko tego dnia, ale i w przyszłości trzeba pamiętać, żeby lepiej i skuteczniej grać w ofensywie. Tylko wtedy można wygrywać spotkania - powiedział Ślusarski.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.