fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Czeski Dzień w Warszawie

Woytek, źródło: informacja prasowa - Wiadomość archiwalna

W poniedziałek 1 grudnia na stadionie Legii odbędzie się Czeski Dzień organizowany wspólnie przez klub, sponsora głównego Fortunę Online Zakłady Bukmacherskie oraz holding Penta Investments - słowacko-czeski fundusz private equity, właściciela Fortuny. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Ambasador Republiki Czeskiej w Warszawie, pan Jakub Karfík.Okazją do spotkania czeskiego biznesu i czeskiej kultury będzie mecz Legii z Cracovią. Ponadto mija właśnie rok od podpisania kontraktu sponsoringowego Fortuny z Legią.

- Z przyjemnością bierzemy udział w organizacji Czeskiego Dnia w Warszawie. Firmy z Czech są mocno obecne w Polsce, a Fortuna jako jeden z liderów branży bukmacherskiej w Europie Środkowo-Wschodniej, chce odgrywać także kluczową rolę w promocji czeskiego biznesu w Polsce. Najbliższe
lata będą niewątpliwie okresem intensywnego rozwoju polskiej Fortuny i całego holdingu Fortuna Entertainment Group - tłumaczy Aleš Dobeš, dyrektor generalny Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.