Henning Berg - fot. Piotr Kucza / FotoPyK

Trener i piłkarze liczą się z zamknięciem stadionu

Tomek Janus, Fumen, Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Wiem, że poniesiemy konsekwencje zachowania kibiców w Lokeren. Zobaczymy jaką karę nałoży na nas UEFA i wówczas będziemy wiedzieli więcej. Mam nadzieję, że będzie to ostatnia kara, która będzie nałożona na nasz klub. Na pewno rasizm to poważna sprawa i nie będzie on tolerowany w naszym klubie. Liczymy się z tym, że na mecz z Trabzonsporem zamknięta może być część stadionu, a nawet cały obiekt - powiedział po meczu z Cracovią Henning Berg.

- Oczywiście za to zachowanie nie są odpowiedzialni wszyscy nasi kibice. Tak zachowuje się tylko niewielka grupa. Ale znaleźli się na trybunach z kibicami Legii i zajście łączy się z klubem. Wiem też, że kibice podjęli działania, żeby temu zapobiec - dodał Norweg.

Ivica Vrdoljak: - Nie chcę nic mówić na ten temat. Wszyscy czekamy już tylko na decyzję. Miejmy nadzieję, że nie będzie to jakaś dłuższa kara, której wszyscy będziemy żałować. Po UEFA można się jednak wszystkiego spodziewać. Nie jest przyjemnie grać przed pustymi trybunami, a już szczególnie przy tak niskiej temperaturze. Kibice są naszym 12 zawodnikiem i są nam potrzebni. Miejmy nadzieję, że nasz stadion nie zostanie zamknięty.

Miroslav Radović: - Z Trabzonsporem prawdopodobnie zagramy bez kibiców. Ja uważam, że naszym sukcesem byłoby, gdyby na ten mecz została zamknięta tylko jedna trybuna. Na nasze nieszczęście będziemy jednak pewnie grać przy pustych trybunach. Kto wie, jakby się wszystko potoczyło w tamtym roku, kiedy graliśmy na pustym stadionie z Apollonem. Spodziewam się mega kary od UEFA. Wszyscy jesteśmy tego tutaj świadomi.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.