Henning Berg - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Berg: Cieszę się, że mam kłopot bogactwa

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Jesteśmy zadowoleni z rezultatów, które osiągnęliśmy w Zabrzu. W tym roku wygraliśmy tam dwa razy, ale jeśli mam być szczery to dużo graliśmy w defensywie i skutecznie w ataku. Styl naszej gry nie był taki dobry. Strzelaliśmy gole, ale to były wyrównane spotkania - mówi przed meczem z Górnikiem Henning Berg.

- Górnik jest dobrą drużyną i gra nieźle w tym sezonie. Mają do nas 7 punktów straty. Będzie to trudny mecz. My natomiast jesteśmy w dobrej formie. Radović wrócił, mamy Helio Pinto, który gra bardzo dobrze i wzmacnia konkurencję w drużynie. Jest Marek Saganowski… trudno wszystkich zadowolić. Jestem zadowolony z postawy zawodników i rywalizacji, którą prowadzą o miejsce w składzie. Cieszę się, że mam taki kłopot - dodaje trener Legii.


O Bartoszu Bereszyńskim

- Bereszyński potrzebuje wielu treningów, żeby wejść na poziom meczowy. Szanse żeby teraz zagrał są bardzo małe. Nie jest stuprocentowo przygotowany żeby trenować w pełni z zespołem. W przyszłym tygodniu powróci do treningów z drużyną. Myślimy o tym,żeby dać mu dodatkowy czas odpoczynku w przerwie zimowej, żeby być pewnym, że uraz nie powróci.

O Igorze Lewczuku

- Zobaczymy w jakim zestawieniu zagramy. Jakub Rzeźniczak nie zagra z Trabzonsporem, więc Igor jest bliżej gry w tym meczu. Uważam, że jest gotowy żeby grać w europucharach. Jestem zadowolony z jego postawy i kierunku, w którym to zmierza. Nie będę zdradzał jak zagramy.

O decyzji UEFA

- Uważam, że największym rozczarowaniem było to, że znaleźli się kibice, którzy wznosili rasistowskie okrzyki , bo przez to zapadła decyzja, że stadion będzie zamknięty podczas meczów w pucharach. Zasady UEFA są jasne. Większość kibiców, która tworzy znakomitą atmosferę nie będzie miała możliwości dopingowania drużyny. To jest największe rozczarowanie.

- W lutym na Łazienkowską przyjedzie znana drużyna i dla naszych kibiców byłoby wspaniale, żeby móc wspierać drużynę w takim meczu. Na chwilę obecną będzie to niemożliwe. Musimy doprowadzić do tego, żeby być pewnym w przyszłości, że klub nie będzie tak karany. W ten sposób tracimy nie tylko pieniądze.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.