Trabzonspor Kulubu

Wysoka porażka Trabzonsporu

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Najbliższy rywal Legii w Lidze Europy Trabzonspor Kulubu przegrał na wyjeździe z Besiktasem Stambuł 0-3. Gospodarze objęli już po 21. minutach prowadzili 2-0. Wynik został ustalony w 84. minucie. Po 12. kolejkach Super Lig Trabzonspor zajmuje 7. miejsce z 18 punktami na koncie.

Besiktas Stambuł 3-0 (2-0) Trabzonspor Kulubu
1-0 - 5' Veli Kavlak
2-0 - 21' Demba Ba
3-0 - 84' Cenk Tosun

Trabzonspor: Fatih Öztürk - Bosingwa, Essaïd Belkalem, Avraam Papadópoulos (35' Kévin Constant), Musa Nizam - Sefa Yılmaz, Carl Medjani, Mehmet Ekici (66' Fatih Atık), Özer Hurmacı, Yusuf Erdogan - Oscar Cardozo

żółte kartki Trabzonsporu: Özer Hurmacı, Mehmet Ekici, Essaïd Belkalem, Musa Nizam, Yusuf Erdoğan

sędziował: Mete Kalkavan (Stambuł)
widzów: 32 613