Dusan Kuciak - fot. Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Kuciak: Możemy pokonać Trabzonspor

Redakcja - Wiadomość archiwalna

- Nie czujemy się faworytami. Skromnie podchodzimy do meczów w Lidze Europy, ale jesteśmy pewni co do tego, że możemy pokonać Trabzonspor. Gra bez kibiców jest trudna - już nawet na rozgrzewce patrzenie na puste trybuny. Mamy jednak w tym pewne doświadczenie - mówi Dusan Kuciak przed meczem z Turkami.

- Jutro wyjdziemy po to żeby wygrać. Chcemy zdobywać kolejne punkt do rankingu na kolejne sezony. Oczywiście jeśli nie puszczę gola to będziemy pierwsi - jestem tego świadomy - dodaje Słowak.

- Wiemy, że jest szansa trafienia w kolejnej rundzie na Celtic Glasgow. Oczywiście rozmawialiśmy o tym we własnym gronie. Ja osobiście z Celtikiem nie chciałbym już grać. Ograliśmy ich dwa razy, po co trzeci? Jest jednak część chłopaków, która chciałby z nimi zagrać i jeszcze raz powtórzyć to, co zrobiliśmy w tym dwumeczu el. Ligi Mistrzów - mówi bramkarz Legii.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.