Henning Berg i Iza Kuś - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Berg: Zagraliśmy na europejskim poziomie

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Henning Berg (trener Legii): Jestem bardzo zadowolony postawą drużyny w tym meczu. Defensywa, kontrataki, cała drużyna grała na dobrym europejskim poziomie. Trabzonspor jest dobrą drużyną, a pewnie ich pokonaliśmy. Byliśmy skoncentrowani, skupieni, a gole który strzelaliśmy... nie wiem ile razy bramkarz bronił. Drugi gol Orlando to "top level" - Wysoki europejski poziom. To spotkanie dało drużynie jeszcze więcej wiary i pewności, że możemy wygrywać więcej meczów.- Co bym sobie życzył w losowaniu? Myślałem, że zapytacie o święta... :) Nie mam swojego typu. Są dobre drużyny, na które możemy trafić. Chcemy trafić na drużynę, która nie będzie najmocniejsza z tej stawki. Dla nas najważniejsze jest, żebyśmy sami zagrali na jak najwyższym poziomie. Jeżeli awansujemy to bycie w 1/8 byłoby bardzo miłe. Mam nadzieję, że kolejne nasze dwa mecze będą dobre w naszym wykonaniu.

- Żyro dostał kopa w nogę. Myślimy, że jego uraz nie jest poważny.

- Była to bardzo wyrównana grupa. Metalist zero punktów, a z nimi wygraliśmy w samej końcówce. Wszystkie mecze grupowe były wyrównane. Metalist może nie miał wiary w siebie, która była potrzebna by wygrać te mecze, ale ma bardzo dużo dobrych zawodników. Bilans 5 zwycięstw, 1 porażka jest świetnym wynikiem.

- Igor Lewczuk zagrał pierwszy mecz w Lidze Europy i wyglądało to bardzo dobrze, z każdą minutą coraz lepiej. Orlando Sa zagrał znakomicie. Walczył o piłkę, wygrywał pojedynki, strzelił 2 gole. Super jest coś takiego oglądać.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.