Igor Lewczuk spisuje się w Legii coraz lepiej - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Lewczuk: Nie będzie kłopotów z motywacją

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Nasza przewaga w tabeli ekstraklasy nie jest jakaś ogromna. Nie można wpadać w żadne samozadowolenie. Chcielibyśmy powiększyć przewagę nad przeciwnika, dlatego na pewno nie będzie żadnych problemów z motywacją w niedzielnym spotkaniu - powiedział przed starciem z Górnikiem Łęczna Igor Lewczuk.

Większość legionistów będzie do dyspozycji Henninga Berga w najbliższym meczu. - Czuję po sobie, że jest wszystko w porządku. Reszta zawodników także dochodzi do siebie. Mecz z Trabzonsporem nie był najłatwiejszy, na murawie często było ostro. Oprócz urazu Michała Żyry i bardziej delikatnych kontuzji innych graczy jest wszystko jak najbardziej okej - mówi obrońca mistrzów Polski.

Według wielu opinii, w czwartek Lewczuk zagrał swój najlepszy mecz w barwach Legii. - Wczoraj całą drużyna wyglądała super. Z każdym meczem w Legii czuję się coraz pewniej, a już szczególnie po tych wygranych starciach. Mam nadzieję, że moja dobra dyspozycja utrzyma się jak najdłużej - powiedział Lewczuk, który odniósł się jeszcze do poniedziałkowego losowania 1/16 finału Ligi Europy. - Chciałbym trafić na rywala, którego mielibyśmy szansę przejść. Kiedy patrzyłem jednak na listę potencjalnych przeciwników, to na pewno nie można tam znaleźć słabeuszy. Byłoby super zagrać z kimś mocnym i awansować dalej, ale wiadomo, że lepiej jest trafić na kogoś gorszego - zakończył defensor "Wojskowych".

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.