Jurij Szatałow, trener Górnika Łęczna - fot. Mishka / Legionisci.com

Szatałow: Wypełnialiśmy założenia taktyczne

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jurij Szatałow (trener Górnika Łęczna): Cieszymy się z takiego meczu, bo z takim rywalem każdy by chciał wygrać. Cieszę się z pierwszej połowy, bo od pierwszej minuty wypełnialiśmy założenia taktyczne. We wcześniejszych meczach brakowało skuteczności i szczęścia, a dzisiaj wszystko się poukładało.
Mieliśmy kilka sytuacji w drugiej połowie, musieliśmy strzelić na 4-0, żeby uspokoić grę. Nie graliśmy przecież z trzecią ligą, tylko mocnym zespołem. Uznanie dla chłopaków, bo wypełniali założenia. Od 70. minuty zabrakło sił i wartościowych zmian. Przed nami okres transferowy, musimy poszukać zmienników, a nie osłabiać zespół.
Moja babcia, która ma 83 lata, strzeliłaby do pustej bramki, a Szałachowskiemu się nie udało.

Legia gra w europejskich pucharach i też wygrywa w lidze. Nie można zwalać wyniku na to, że grali teraz w Lidze Europy.