fot. Legionisci.com
REKLAMA

Losowanie 1/16 Ligi Europy LIVE!

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

O godzinie 13 w Nyonie rozpocznie się losowanie 1/16 finału Ligi Europy. Legia będzie rozstawiona i może trafić na teoretycznie słabszych przeciwników. Transmisję z losowania przeprowadzą stacje Canal+ Sport, nSport i Eurosport, a my już teraz zapraszamy do naszego CENTRUM LOSOWANIOWEGO, gdzie przez najbliższe godziny możecie oczekiwać na losowanie, czytać ciekawostki i komentować!

Potencjalni rywale Legii:

Tottenham Hotspur 75.949
FC Sevilla 71.042
PSV Eindhoven 64.862
Ajax Amsterdam (LM) 61.862
Liverpool FC (LM) 58.949
Villarreal 53.542
Anderlecht Bruksela (LM) 50.260
AS Roma (LM) 39.887
Celtic Glasgow 36.813
VfL Wolfsburg 32.328
Dnipro Dniepropietrowsk 32.193
Young Boys Berno 24.145
Torino 13.387
Guingamp 12.800
Ålborg Boldspilklub 5.260

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
majki - 19.12.2014 / 06:50, *..dynamic.chello.pl

Ajax to dobry rywal ,ale nie najlepszy

odpowiedz
kiivc - 15.12.2014 / 21:20, *..smtvsat.pl

To nie Arkadiusz Milik tylko jakiś sfrustrowany wieśniak, który ukrywa się za Milikiem

odpowiedz
(lL) - 15.12.2014 / 14:59, *..internetdsl.tpnet.pl

@ Arkadiusz Milik

Spadaj głąbie.

odpowiedz
extramocny - 15.12.2014 / 13:30, *..dynamic-ww-2.vectranet.pl

Fajnie - super mecz się szykuje, ajax jest lepszy ale wcale nie jesteśmy bez szans - oni dużo atakują, nam dobrze wychodzą kontry może być ciekawie :)

odpowiedz
BANAN - 15.12.2014 / 13:26, *..ideabank.pl

W sumie to lepiej Ajax niż Piast Gliwice, Łęczna lub Podbeskidzie. Wtedy szans nie mielibyśmy żadnych :-)

odpowiedz
AJX - 15.12.2014 / 13:24, *..adsl.inetia.pl

Legia-Ajax 1:2 0:4, kibicowsko tez Ajax nas rozwali

odpowiedz
NAp(L)eton - 15.12.2014 / 13:22, *..wum.edu.pl

Ajax!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
młody - 15.12.2014 / 13:22, *..esnet.pl

Bez wzmocnień-a będzie cięzko!!!

LEGIO WARSZAWA KOCHAM CIĘ!!!

odpowiedz
bzyk(L) - 15.12.2014 / 13:22, *..46

Ajax...będzie ciekawie...

odpowiedz
Rychu - 15.12.2014 / 13:22, *..polkomtel.com.pl

Ja pitole trudno będzie przejść Ajax. Mam nadzieję, że zawieszą karę, bo zapowiada się super mecz przy Ł3.

odpowiedz
uefa - 15.12.2014 / 13:11, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

dlaczego ruscy nie mogą grać z ukraincami???!

odpowiedz
arek.m. - 15.12.2014 / 13:08, *..dynamic.gprs.plus.pl

czekam na was....lanie bedzie okrutne hahaha

odpowiedz
Arkadiusz Milik - 15.12.2014 / 13:00, *..centertel.pl

Legio czekam na was hat trick w obydwu spotkaniach

odpowiedz
d okres - 15.12.2014 / 12:54, *..internetdsl.tpnet.pl

Dlatego teraz tak nie ma, bo kibice Legii i tak by pojechali na taki mecz w sile 6-7 tysięcy :)

odpowiedz
777 - 15.12.2014 / 12:49, *..lomianki.armasan.eu

cweltik- wcześniej kara?

odpowiedz
asasas - 15.12.2014 / 12:48, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

z 80% zespołow wyniki beda po 1:3 i 1:5 ,oczywiscie na niekorzysc

odpowiedz
kres - 15.12.2014 / 12:34, *..centertel.pl

Liverpool-Legia 5:1
Legia-Liverpool 4:0
Awans LEGIA Warszawa
Swoją drogą kiedyś kluby za karę musiały rozgrywać mecze 300 km od własnego stadionu np Widzew grał w Białymstoku Dlaczego teraz tak nie ma tylko puste trybuny?

odpowiedz
Arek - 15.12.2014 / 12:34, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Gęgą:) może być

odpowiedz
Tottenham Hotspur - 15.12.2014 / 12:32, *..59

Tottenham Hotspur

odpowiedz
str - 15.12.2014 / 12:24, *..adsl.inetia.pl

coś czuje że będzie Young Boys albo Dniepro

odpowiedz
l - 15.12.2014 / 12:21, *..play-internet.pl

Celtic frajerow.

odpowiedz
Marcus - 15.12.2014 / 12:21, *..77

Coś czuję, że będzie to Torino ;(

odpowiedz
fc Deutschland - 15.12.2014 / 12:15, *..customers.d1-online.com

Wolfsburg. Do ogrania i dobra liczba pojedzie

odpowiedz
cziko - 15.12.2014 / 12:02, *..maxon.pl

alborg , guingamp - tych możemy przejść

odpowiedz
MA(L)Y - 15.12.2014 / 11:53, *..254

Liverpool

odpowiedz
EDI - 15.12.2014 / 11:48, *..net.intersiec.net.pl

Guingamp

odpowiedz
maniek - 15.12.2014 / 11:46, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Łysy zgodnie z umową Celtic, pamiętaj nie Sevilla !!!

odpowiedz
Grzesiek82q - 15.12.2014 / 11:42, *..swidnica.mm.pl

Alborg

odpowiedz