REKLAMA

Statystyki meczu z Astorią

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legia rozpoczęła mecz z Astorią w składzie Łukasz Wilczek, Aleksandrowicz, Bierwagen, Zapert, Trybański. Z tej piątki najkrócej zagrał Zapert (4:29 min.), którego zastępowali na "czwórce" Arek Kobus i Marcel Wilczek. Najwięcej roszad było na pozycji rzucającego - "Panda" na parkiecie spędził 22 minuty, a wchodzili za niego Świderski (10:59), Ornoch (3:28) i w końcówce Paszkiewicz (3:38).

"Czarny" choć zagrał krótko, pokazał się z bardzo dobrej strony - zdobył ważne punkty przy wyniku na styku, zaliczył zbiórkę w ataku po niecelnym osobistym kolegi, a także w efektowny sposób ratował nasz zespół przed stratą.

Tym razem walka na tablicach była bardzo wyrównana (35-32 dla Legii), ale nasi gracze mieli zdecydowanie lepszą skuteczność z gry - 48,4% legionistów, przy 36,5% rywali. Obie drużyny popełniły po 16 strat. W Legii najwięcej popełnił ich Łukasz Wilczek (5), tyle że nadrobił przechwytami (7). Legionista miał na swoim koncie także 12 asyst. Bardzo dobrymi statystykami może pochwalić się także Czarek Trybański (12 zbiórek, 14 punktów, 3 bloki i niezła skuteczność 7/9 z gry), a także Mateusz Bierwagen i Arek Kobus.

Statystyki

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.