Ronny Deila podczas meczu z Legią w Warszawie - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Trener Celtiku nie chce trafić na Legię

Wiśnia, źródło: Legionisci.com / Sport.pl - Wiadomość archiwalna

W poniedziałek odbędzie się losowanie 1/16 finału Ligi Europy. Jednym z potencjalnych rywali "Wojskowych" w tej fazie rozgrywek jest Celtic Glasgow, z którym mistrzowie Polski mierzyli się już dwukrotnie w tym sezonie. Trener szkockiego zespołu otwarcie deklaruje, że zarówno on, jak i UEFA woleliby uniknąć kolejnej konfrontacji Legii z Celtikiem.

- Rozumiem, że kibice czuliby się z tym dobrze, ale właśnie dlatego myślę, że byłoby lepiej, gdybyśmy uniknęli Legii i zagrali z kimś innym. Jeśli trafimy na Legię, to z mojego punktu widzenia problemu nie będzie. Ale nie sądzę, by UEFA chciała, żebyśmy zagrali przeciwko sobie - powiedział szkockim mediom Ronny Deila. - Graliśmy już z Legią w tym roku, więc byłoby lepiej wylosować kogoś innego - kontynuuje szkoleniowiec.

Twierdzi również, że ewentualny trzeci mecz z Legią byłby już dużo bardziej wyrównanym widowiskiem. - To byłoby inne starcie. Legia pokazała, że jest bardzo dobrym zespołem i kiedy my graliśmy źle, zdobyła wiele punktów w Lidze Europy. Ale teraz jesteśmy zupełnie innym zespołem niż w lecie, więc rywalizacja z Legią byłaby zupełnie inna - mówi Deila.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.