Legia Warszawa - Ajax Amsterdam w 1/16 finału Ligi Europy
REKLAMA

Godziny meczów z Ajaxem

Redakcja, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

UEFA ustaliła godziny rozpoczęcia spotkań 1/16 finału Ligi Europy, w których Legia zmierzy się z AFC Ajax. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Amsterdamie 19 lutego o godz. 21:05, natomiast rewanż w Warszawie 26 lutego o godz. 19:00.

Na chwilę obecną obydwu spotkań nie będą mogli na żywo obejrzeć kibice Legii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
C(L)A - 16.12.2014 / 17:20, *..warszawa.vectranet.pl

Do maasoosc : dowód osobisty ;)

odpowiedz
maasoosc - 16.12.2014 / 11:17, *..pool.mediaWays.net

Do C(L)A, nie jest wymagana karta kibica do wejścia??

odpowiedz
murzyn - 16.12.2014 / 01:03, *..dynamic.chello.pl

Jestem murzynem i czuję się dyskryminowany przez UEFA, że nie mogę obejrzeć meczu w Warszawie na stadionie. Gdzie mogę się odwołać?

odpowiedz
cezary_1958 - 15.12.2014 / 20:33, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Pomysł z młodzieżą i dzieciakami z domow dziecka fajny. Ale trudny do realizacji. UEFA mogla by odpuścić. czy ktos zna treść odwołania L?

odpowiedz
katar - 15.12.2014 / 20:26, *..dynamic.chello.pl

wyjazd na Ajax na pewno był by ciekawy , więc szkoda. Mecz z nimi w Warszawie to o wiele mniejsze emocje . Ale wiedzieliśmy przed Lokeren co nam grozi , więc skoro się na to zdecydowaliśmy to z czystym sumieniem możemy powiedzieć WARTO BYŁO !!!

odpowiedz
C(L)A - 15.12.2014 / 19:53, *..warszawa.vectranet.pl

Bilety od 88€ na worldtickeshop.com ;))
Zakupione dwie sztuki bez problemu ;))
Do zobaczenia na ArenaA
(L)

odpowiedz
Garbaty - 15.12.2014 / 19:31, *..warszawa.vectranet.pl

a może mecz na Narodowym zrobić . Może uefa się nie zorientuje?

odpowiedz
do spejson - 15.12.2014 / 18:40, *..dynamic.mm.pl

Oczywiście, ze można. Nawet jak nie przysługuje to wysłać ńie zaszkodzi

odpowiedz
spejson - 15.12.2014 / 18:32, *..dynamic.chello.pl

A w razie negatywnej oodpowiedzi można złożyć kolejne odwołanie?

odpowiedz
tylko (L) - 15.12.2014 / 17:44, *..dynamic-ra-2.vectranet.pl

teraz tak chca, wszyscy meczu u siebie z kompletem a wczesniej nie myśleli w lokeren co robia.. heh debilizm załosne, tak jakby nie wiadomo jakie kary mozemy dostac a dostalismy najłagodniejsza bo moglismy wogółe wykluczyc nas z pucharów, wiec teraz nie placzmy meczyk przed tv :]

LEGIA : AJAX 1 : 0

odpowiedz
do bie(L)sko - 15.12.2014 / 17:17, *..74

Świetny pomysł, wypełnić cały stadion dzieciakami i młodzieżą. Serio bez ironii. A na spikera obok Wojtka także Staruch.

odpowiedz
Murzyn!!!! - 15.12.2014 / 17:12, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Murzyn jak skurriera wycięty!!! :)

odpowiedz
do bie(L)sko - 15.12.2014 / 16:49, *..itsa.net.pl

uefa co chwila pokazuje prawdziwe oblicze więc nie ma co liczyc , żaden duch sportu ,żadna idea zapomnij

odpowiedz
@bieLsko - 15.12.2014 / 16:23, *..centertel.pl

A moze niech uefa wposci samych murzynow to wtedy wszyscy pomalujemy buzie pasta do butów i gitara :)

odpowiedz
bie(L)sko - 15.12.2014 / 15:52, *..pl

Szanowna Redakcjo. Mam z Waszym pośrednictwem propozycję do Zarządu LEGII. Wiadomo że uefa nie odpuści w sprawie wpuszczenia kibiców na mecz rewanżowy. Ale Klub mógłby się zwrócić do uefy by na mecz w Warszawie (w ramach walki z rasizmem) wpuścić młodzież szkolną!!! za symboliczną złotówkę lub za free.Wtedy uefa pokaże prawdziwe oblicze: idea sportu, czy tylko zacietrzewienie wobec Nas. LEGIA MISTRZ HEJ

odpowiedz
repsol - 15.12.2014 / 15:48, *..esa.t-systems.com

czy Legia nie może zaproponować uefie, że cały przychód z biletów zostanie przekazany na jakąś organizację zwalczającą rasizm? wilk syty i owca cała...

odpowiedz
wariat - 15.12.2014 / 15:48, *..itsa.net.pl

można dać telebim na bocznym i transmisję dopingu na stadion z głośników, ciekawe czy tego zabrania uefa ?

odpowiedz
m4 - 15.12.2014 / 15:27, *..98

dobrze ze to nie ten ajax co kiedys ...teraz to nie bedzie szkoda nawet na to patrzec

odpowiedz
kosmita - 15.12.2014 / 15:24, *..wasko.pl

odwołanie poszło, ale na razie żadne nasze odwołanie o cokolwiek nie przyniosło skutku więc nie nastawiajmy się, że tym razem będzie inaczej..

odpowiedz
Rychu - 15.12.2014 / 15:15, *..polkomtel.com.pl

Mam nadzieję, że UEFA zawiesi karę i chociaż w Wawie można będzie obejrzeć mecz na żywo. Komplet murowany.

odpowiedz
LTM - 15.12.2014 / 15:07, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy będzie (jest) jakieś odwołanie ws. możliwości wejścia kibiców w Warszawie?

odpowiedz