Minuta ciszy dla Powstańców Warszawskich - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Najpopularniejsze video roku 2014

Woytek - Wiadomość archiwalna

Ponad 2,6 miliona wyświetleń zanotowały filmy, które w 2014 roku umieściliśmy na kanale LegionisciTV na YouTube. Zdecydowanie najpopularniejszymi filmami były dwie oprawy przygotowane na Żylecie. Poniżej prezentujemy zestawienie 10 najpopularniejszych filmów. Zapraszamy do oglądania!

#1

Najchętniej oglądanym filmem roku został moment minuty ciszy w hołdzie Powstańcom Warszawskim, podczas którego na Żylecie rozbłysły race tworzące znak Polski Walczącej, a następnie cały stadion odśpiewał wszystkie zwrotki hymnu narodowego.
513 tys. wyświetleń


#2

Na decyzję UEFA wykluczającą Legię z walki o Ligę Mistrzów ultrasi niemal zareagowali natychmiast. Przed pierwszym gwizdkiem meczu z FK Aktobe na Żylecie zawisł wymowny transparent o treści "Because football doesn't matter. Money does.". Dodatkowo na trybunie rozwinięta została sektorówka ze świnią w barwach UEFA i kartką "6 < 1", a całość uzupełniły race.
400 tys. wyświetleń


#3

Rok 2014 rozpoczął się od oprawy na meczu z Koroną Kielce nawiązującej do słów Elżbiety Bieńkowskiej o opóźnieniach pociągów. Przesłanie "Sorry, taki mamy klimat" dobitnie pokazało jaki klimat mamy na Łazienkowskiej :)
80 tys. wyświetleń


#4

"Niepokonane miasto, niepokonany klub" podczas meczu z Celtikiem Glasgow to był chyba jeden z najgłośniejszych i wzbudzających ciarki na plecach momentów dopingu w 2014 roku. Polecamy po prostu posłuchać!
54 tys. wyświetleń


#5

Wyjazdowe racowisko w Lokeren
40 tys. wyświetleń


#6

Krótkie, nieplanowane video z lądowania samolotu z kibicami na pokładzie w Brukseli.
36 tys. wyświetleń


#7

Cztery bramki strzelone Celtikowi za każdym razem wywoływały na trybunach amok. Nic dziwnego, przed meczem niewiele osób spodziewało się takiego rozstrzygnięcia. Przeżyjcie to jeszcze raz!
32 tys. wyświetleń


#8

Wyjazd Legii do Krakowa regularnie kończy się jakimś efektownym pokazem ze strony kibiców. W tym roku, po odliczaniu w sektorze legionistów rozbłysły dziesiątki rac, a powiewające flagi skierowały dym na murawę ;)
31 tys. wyświetleń


#9

Kompilacja ostatniego meczu sezonu 2013/14 z Lechem Poznań. Oprawa "Nasze jest mistrzostwo, potęga i chwała na wieki", race, serpentyny, świece dymne... wszystko czego nie może zabraknąć podczas świętowania mistrzostwa Polski. Powtórka już w czerwcu 2015! ;)
27 tys. wyświetleń


#10

"Argentyna" w wykonaniu kibiców podczas koszykarskich derbów stolicy nagrana przez kamerkę GO PRO, która zaliczyła KO:) Na szczęście ucierpiała tylko obudowa kamery...
25 tys. wyświetleń


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
AS - 02.01.2015 / 14:28, *..jmdi.pl

POZDROWIENIA DLA CALEJ LEGII

odpowiedz
ble - 01.01.2015 / 13:24, *..warszawa.vectranet.pl

Za PW chyba nawet kary nie dostalismy...

odpowiedz
Psycho(L) - 31.12.2014 / 17:53, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

To był dobry Rok;)

odpowiedz
lll - 31.12.2014 / 13:55, *..dynamic.chello.pl

aż se jeszcze raz cfeltic włączyłem :)

odpowiedz
ARTUR [L] - 31.12.2014 / 13:37, *..108.dsl.dynamic.t-mobile.pl

POZDRAWIAM KIBICÓW UKOCHANIE LEGI ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC ADO DEN HAAG OLIMPIA E I KOTWICA KOŁOBRZEG

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.