fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legia złożyła wyjaśnienia przed CAS

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W środę odbyło się posiedzenie Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu w Lozannie, na którym rozpatrywano sprawę Legia Warszawa vs. UEFA odnośnie walkowera za mecz el. Ligi Mistrzów z Celtikiem Glasgow. W imieniu Legii wyjaśnienia złożył właściciel klubu, Dariusz Mioduski. Nie wiadomo, kiedy zostanie ogłoszona decyzja CAS, ale może to zająć nawet kilka tygodni.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Do Dario - 30.01.2015 / 13:36, *..play-internet.pl

Też piwko stawiam! :D

odpowiedz
ja - 29.01.2015 / 11:50, *..internetdsl.tpnet.pl

O tak łatwo by nie było, pewnie wtedy UEFA przywróciła by nas do LM w następnym sezonie i od razu bylibyśmy w 4 rundzie. Tam gdzie byliśmy po meczu z frajerami ze Szkocji. Ale o czym my tu rozmawiamy, szans na jakiekolwiek pozytywne dla Legii odwołanie nie ma żadnych. Nawet w postaci finansowej.

odpowiedz
do ja - 29.01.2015 / 11:45, *..66-citimedia.pl

Najlepiej jakby wydali wyrok przed finałem,nakazujący przywrócenie Legii do LM:-)I najazd na Berlin.No tak,mamy zakaz :-(

odpowiedz
ja - 29.01.2015 / 08:54, *..internetdsl.tpnet.pl

Wiem, że to niemożliwe ale człowiek różne ma myśli, jedne mądrzejsze, drugie trochę mniej mądrzejsze ale jaja by były jakby CAS wydał wyrok nakazujący przywrócić Legie do rozgrywek LM :)

odpowiedz
do dario - 28.01.2015 / 23:53, *..dynamic.chello.pl

Najlepszy komentarz od lat!!!

odpowiedz
raptor - 28.01.2015 / 20:51, *..warszawa.vectranet.pl

a jak we wtorek będzie jakieś święto lasu w łułefa to też nie pracują ;D czyli wychodzi tak ze dwa latka bedzie

odpowiedz
pat - 28.01.2015 / 16:49, *..warszawa.vectranet.pl

Ci to kur**mają robotę!!! nic nie wiadomo i kiedy...

odpowiedz
grock - 28.01.2015 / 16:21, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Do dario poprawiles mi koncowe dnia tym tekstem. Dzieki :)

odpowiedz
adas - 28.01.2015 / 16:04, *..centertel.pl

A co to da teraz ?

odpowiedz
Arek - 28.01.2015 / 15:51, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A oni już przypadkiem jakichś wyjaśnień nie składali? To całe cas w ch**a leci z tą decyzją. Za kilka tygodni pewnie usłyszymy, że poczekamy jeszcze na decyzję kilka miesięcy a za kilka miesięcy za kilka lat, a po kilku latach, że gówno z tego będzie.

odpowiedz
wa(L)dek do dario - 28.01.2015 / 15:25, *..dynamic.mm.pl

Fakt u u mnie tez masz browara

odpowiedz
ja - 28.01.2015 / 15:20, *..18-2.cable.virginm.net

tez uwazam ze Mazurek juz nie powinien byc dyrektorem za to
to glownie jego wina

odpowiedz
Olaf - 28.01.2015 / 14:54, *..170

Ja bym poruszyl inna kwestie... mianowicie jesli ten blad kosztowal kilka mln euro a kosztowal to czemu tylko poleciala 1 osoba za to i tylko kierownik a nie zaden dyrektor np. ???

odpowiedz
jony - 28.01.2015 / 14:31, *..74.wireless.dyn.drei.com

nic z tego nie będzie, przepis jej przepis, a że jest od do du.. to inna sprawa

odpowiedz
ptok - 28.01.2015 / 14:24, *..centertel.pl

Ktos tu wprowadza kibicow w blad, bo najpierw piszecie ze CAS bedzie rozpatrywal skarge Legii a teraz ze Mioduski zlozyl wyjasnienia i beda rozpatrywac no zesz k...a!!!

odpowiedz
pep - 28.01.2015 / 14:22, *..herkules-polska.pl

za kilka tygodni nas zaproszą abyśmy złożyli wyjasnienie do wyjasniena.

odpowiedz
ja do dario - 28.01.2015 / 14:19, *..internetdsl.tpnet.pl

Człowieku rozj.... mnie tym tekstem :) Masz u mnie browara :)

odpowiedz
w - 28.01.2015 / 14:16, *..internetdsl.tpnet.pl

hahhaa

odpowiedz
dario - 28.01.2015 / 14:08, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak ale 90 dni roboczych a oni pracują tam tylko we wtorki:D

odpowiedz
ja - 28.01.2015 / 14:01, *..play-internet.pl

I gdzie się podziały te 90dni na podjęcie decyzji? Minęło już pół roku jak dobrze liczę.

odpowiedz
frijok - 28.01.2015 / 13:53, *..tktelekom.pl

Ile pieniędzy w ramach rekompensaty możemy otrzymać ?

odpowiedz
Minio - 28.01.2015 / 13:53, *..static.ip.netia.com.pl

... przeminelo z wiatrem.

odpowiedz