fot. MIshka / Legionisci.com
REKLAMA

Posiedzenie CAS pod koniec stycznia

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu w Lozannie (CAS) poinformował, że sprawa Legia Warszawa kontra UEFA będzie rozpatrywana 28 stycznia. Władze stołecznego klubu odwołują się od walkowera w meczu z Celtikiem Glasgow.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
star - 23.12.2014 / 11:05, *..lomianki.armasan.eu

cas nie pójdzie na wojnę z uefa, ręka rękę myje.cas = uefa. Gdyby cas miała jaja to po pierwsze- delegat uefy do ukarania,gość wydający wyrok na LEGIĘ, tak samo. O całej procedurze postępowania mafii szkoda pisać. FUCK UEFA.

odpowiedz
Wertii - 22.12.2014 / 00:02, *..dynamic.gprs.plus.pl

Tak bardzo chcę iść na Ajaks ... (jak na każdy inny mecz) Módlmy się, może to pomoże :) Wciąż wierzę w Boga, ale nie wiem czy On wierzy we mnie... #FuckUEFA, nawet Ronaldo nie podał ręki Platiniemu. A nasza Legia to jest WHITE Legion tak było jest i pozostanie. Bo wiecie czym różni się biała kobieta od czarnej ? Białą można zobaczyć na okładce CKM, a czarną na okładce National Geographic :D tak dla humoru :) Nie mam nic przeciwko czarnym ludziom, ale każde moje zachowanie jest traktowane jako rasizm, bo jestem kibicem Legii, a to wku##rwia. Jak kolega wyżej napisał - nie jedzmy murzynka, bo to ciastko rasistowskie hehe do czego ten świat zmierza ...

odpowiedz
dura lex, sed lex - 21.12.2014 / 17:03, *..promax.media.pl

Przecież to odwołanie i tak nic nie da. Sprawa jest z góry przegrana bo doszło do naruszenia regulaminu. Podobnie jak przełożenie kary z meczu przeciw Ajaxowi na inny.
UEFA to tak naprawdę jedna z nielicznych federacji sportowych w których stosuje się własnego regulaminu i egzekwuje kary za jego naruszenie. Tu w komentarzach widzę że wielu jest "mądrzejszych" ale z tej waszej mądrości są tylko kary finansowe i zamykany stadion

odpowiedz
Żołnierz71 ZS - 21.12.2014 / 13:06, *..dynamic.chello.pl

Moim zdaniem jeśli nie pozwoli nam uefa wejść na stadion z ajaxem to przyjdźmy wszyscy na pierwszy mecz ligowy w koszulkach FUCK UEFA to zdjęcia i tak pójdą w świat a te burki i tak nie mogą nic zrobić bo to liga krajowa. Nie kupujcie na święta ciasta (murzynek) bo to rasizm. pozdrawiam!

odpowiedz
do (L) - 21.12.2014 / 07:21, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

"kolegom"...

odpowiedz
@kiwi - 20.12.2014 / 18:14, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zbieramy dla potrzebujących, zebraliśmy za mało, potrzeba dużo więcej. Tyle w temacie.

odpowiedz
Arek - 20.12.2014 / 14:22, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Mafiia powinna oddać hajs za awans do Iv rundy lm i otworzyć stadion na mecz z Ajaxem i by było git. Awansu i tak nam nie przywrócą, więc takie rozwiązanie byłoby dobre.

odpowiedz
Matigol - 20.12.2014 / 14:09, *..adsl.inetia.pl

Zdania jak zwykle są podzielone - i dobrze, od tego to forum jest. Osobiście nie będę się ubiegał o zwrot za Turasów mimo że nie udawałem małpy w Lokeren. Wg mnie jeśli chcemy wymagać od drugiej strony (klub) profesjonalizmu to zacznijmy najpierw od własnego ogródka a w tym niestety nie jest dobrze. Smutne ale prawdziwe lecz slogan "Cała Legia zawsze razem" jest pusty i nie oddający rzeczywistości. Klub popełnia błędy (via walkower za Beresia), my również (np Lokeren). Może się ktoś z tym nie zgadzać ale powinniśmy patrzeć na każdy problem (nie tylko ten) nie tylko ze swojej perspektywy.
A wracając do wątku to mam nadzieję że CAS przyzna nam chociaż zadośćuczynienie w postaci kasy która przyda się m.in. na pokrycie kar i strat wynikających z 2 meczy przy pustych trybunach (obyśmy jednak weszli na rewanż z Ajaxem). Pzdr 4 all. (L)

odpowiedz
(L) - 20.12.2014 / 13:14, *..dynamic.gprs.plus.pl

Co się dziwicie i płaczecie ? podziękujcie ,,kolegą" z wyjazdowego meczu z Belgii.

odpowiedz
jk - 20.12.2014 / 11:35, *..75

W klubie czekają na decyzję leśnych dziadków. Ci co kupili pojedyncze bilety na trabzon w przypadku otwarcia stadionu będą mogli iść na mecz (wydaje mi się że jak dobrze zrozumiałem bez dopłaty) lub oddać bilet i wziąć zwrot kasy. Jeżeli dobrze zrozumiałem panią z POK to Ci którzy mieli "trójpak" za dopłatą będą mogli iść na ajaks. Więc spokojnie za zeszły sezon Ci co chcieli spokojnie odebrali kasę za 3 mecze.

odpowiedz
k - 20.12.2014 / 11:32, *..dynamic.chello.pl

W skrócie
FUCK UEFA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
axy - 20.12.2014 / 11:24, *..subscribers.sferia.net

klub powinien oddać kasę skoro kreuję się na w pełni profesjonalny. I tu nawet nie chodzi o sumę tylko o sam fakt, bo ile by ten bilet nie kosztował zwrot się należy. Poza tym dlaczego ludzie mają być stratni przez bezmózgie bydło w dresach które w Belgii doprowadziło do tej sytuacji?

odpowiedz
kiwi - 20.12.2014 / 10:39, *..dynamic.chello.pl

Może ktoś napisać jak przebiega zbiórka nakrętek dla kogo zbieramy,ile zebraliśmy i ile jeszcze potrzeba zebrać ???.

odpowiedz
... - 20.12.2014 / 10:29, *..dynamic.chello.pl

Była mowa że klub zwróci po maksymalnie 90 dni od otrzymania zakazu. Luz trzeba zachowac.

odpowiedz
@do LP7 - 20.12.2014 / 08:14, *..adsl.inetia.pl

Weź się ogarnij. Jeżeli faktycznie gościa klub spławia, to ma się prawo burzyć, choćby to było 5 złotych. Ja się o zwrto nie ubiegam, ale jeżeli ktoś chce, to "profesjonalny" klub powinien mieć gotową od razu po ogłoszeniu kary procedurę zwrotu dla tych, którzy chcieliby z niego skorzystać. Nie może być tak, że w mediach kreuje się Legia na klub w pełni "zachodni" organizacyjne, a w praktyce nim nie jest, bo to raczej poziom dear friends i Bereszyńskiego z Celticiem...

odpowiedz
Janek - 20.12.2014 / 08:05, *..dynamic.chello.pl

Co tam Ajax!?! Takich meczów będą jeszcze setki!
Ważne, że w lutym zagramy z Jagiellonią.

Pozdrawiam.

odpowiedz
adam - 20.12.2014 / 07:51, *..play-internet.pl

do tego doszło że redakcja LL w kalendarzyku dotyczącym meczów Legii będzie także musiała zaznaczać w których dniach będą odwołania do ufy :)

odpowiedz
do LP7 - 20.12.2014 / 07:32, *..dynamic.chello.pl

chyba tez możesz się trochę do Legii dorzucić?

odpowiedz
L L L - 20.12.2014 / 06:35, *..centertel.pl

do do redakcji,tez pod koniec stycznia.

odpowiedz
Real - 20.12.2014 / 04:50, *..nyc.res.rr.com

Teraz? Jajcarze!

odpowiedz
do LP7 - 20.12.2014 / 02:45, *..dynamic.chello.pl

Tak bardzo ci zależy na tych 27złotych?miałeś dwa mecze z pakietu po taniości więc nie narzekaj .Poza tym czy kiedyś klub ci nie oddał za mecz który się nie odbył?

odpowiedz
LP7 - 20.12.2014 / 01:07, *..dynamic.chello.pl

Może łaskawcy zwrócą za bilety na Trabzon?!
Z POK w mailach wymijające odpowiedzi... :/
Taka postawa bardzo zachęca mnie do jak najwcześniejszego kupowania biletów następnym razem (na Trabzon zaczęli sprzedaż miesiąc wcześniej)...

odpowiedz
x - 20.12.2014 / 01:02, *..internetia.net.pl

DO REDAKCJI

A kiedy będzie rozpatrywane odwołanie Legii co do zawieszenia Kary na mecz z Ajaxem ?

odpowiedz
saantino - 20.12.2014 / 01:01, *..dynamic.chello.pl

Ew. wygranie sprawy co nam da?

odpowiedz