Lucjan Brychczy z księgą pamiątkową
REKLAMA
REKLAMA

Kibice odwiedzili Lucjana Brychczego

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dobiega końca bieżący 2014 rok, ogłoszony przez klub oraz kibiców Rokiem Lucjana Brychczego. Nie kończy się jednak więź przyjaźni i wzajemnej sympatii, jaka przez ten czas nawiązana została pomiędzy kibicami a Legendą stołecznego klubu.

Nie kończą się też wydarzenia związane z osobą naszego dostojnego Patrona i na przyszły rok planowane jest wdrożenie kibicowskich planów, które z różnych powodów nie doszły dotąd do skutku. Co się odwlecze...

Tymczasem w poniedziałek miała miejsce niespodzianka będąca kolejnym punktem obchodów Roku Lucjana Brychczego. Jeden z przedstawicieli SKLW wraz z innym kibicem Legii i szanowanym wśród fanów piwowarem, udali się do popularnego "Kiciego" ze świątecznymi prezentami. Ponieważ zakończono już wpisy do księgi pamiątkowej, "tomisko" słusznej grubości około dwóch cegieł zostało wręczone jej beneficjentowi. Podziękowania dla wszystkich, którzy swoimi wpisami oddali szacunek i wyrazy sympatii żywej Legendzie naszego klubu. Sympatycznym podarunkiem od kibiców była też słusznych rozmiarów grafika, będąca repliką wykonanego niedawno przez warszawskich fanów grafitti na jednym z warszawskich 10-piętrowców, której bohaterem był oczywiście Pan Lucjan i na którym przypomniano różne etapy Jego piłkarskiej kariery.Największym jednak zaskoczeniem dla gospodarza był dość nietypowy i przygotowywany w tajemnicy prezent, dzieło dwóch domowych piwowarów - kibiców Legii, których wyroby występujące pod nazwami Browary Żoliborskie i NoKac słyną z różnorodności, doskonałej jakości i walorów smakowych. Tym razem obaj znawcy piwnych tajemnic połączyli siły, a efektem tej synergii stało się uwarzone przez Browary Żoliborskie piwo w gatunku American IPA, które otrzymało nazwę... "Kici". Gustowna i elegancka w formie etykieta dopełniła kibicowskiego dzieła i Pan Lucjan otrzymał zgrabną baterię butelek chmielowego napoju. Wcześniej, jeszcze przed wizytą, sprawdzono czy trunek spełnił oczekiwania twórców i dokonano symbolicznej degustacji. W końcu szlachetny adresat, to i trunek musi być z tej samej półki! Próba wypadła pomyślnie, ale też za recepturą i procesem produkcji stali doświadczeni fachowcy. Niespodzianka okazała się strzałem w dziesiątkę, bo poza zaskoczeniem sprawiła dużą radość beneficjentowi, a że jak wiadomo piwo ma właściwości lecznicze i zdrowotne, liczymy że doda zdrowia także naszemu "Kiciemu". Na koniec Pan Lucjan złożył na kilku etykietach swój autograf, czyniąc je tym samym marzeniem każdego kibica-birofila.

Panu Lucjanowi warszawscy kibice składają życzenia wesołych, rodzinnych i spokojnych Świąt oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku!REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.