Cezary Trybański w meczu z Miasto Szkła Krosno - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Podwójna zdobycz Wilczka, rekord Trybańskiego

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Trzech meczów w Legii potrzebował Marcel Wilczek, żeby osiągnąć double-double. 28-letni skrzydłowy zdobył 18 punktów i zebrał 10 piłek. Zdobycz tym cenniejsza, że zaliczona w spotkaniu przeciwko liderowi ligi Miasto Szkła Krosno. Wilczek spędził na parkiecie pół godziny i zachwycał skutecznością z gry (7/11 w tym 2/3 za trzy punkty). Warto dodać, iż 8 z 10 zbiórek miało miejsce na... tablicy gości!

Na deskach szalał również Cezary Trybański. Środkowy Legii już po pierwszej kwarcie miał 5 zbiórek, w tym 3 w ataku. Ostatecznie podopieczny Piotra Bakuna zakończył spotkanie z 17 zebranymi piłkami (4 atak / 13 obrona). Dla 35-letniego zawodnika to rekord. Ponadto center stołecznego zespołu dołożył 6 punktów, 3 asysty oraz 1 blok. "C-Tryb" przebywał na parkiecie najdłużej ze wszystkich graczy, bo aż 34 minuty i 42 sek.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.