2015-01-09 Halowy Puchar Fanów - fot. Liga Fanów
REKLAMA

Halowy Puchar Fanów: Zapisy rozpoczęte

Liga Fanów - Wiadomość archiwalna

Lubicie grać w piłkę nożną? Macie w sobie ducha rywalizacji? Chcecie przeżyć fantastyczną zabawę połączoną z dreszczykiem sportowej adrenaliny? A może skusi Was główna nagroda w wysokości 2.500 PLN? Liga Fanów zaprasza wszystkie amatorskie drużyny do udziału VII edycji Halowego Pucharu Fanów 2015 rozgrywanego na początku 2015 roku w Warszawie.

Turniej Halowy organizowany przez Ligę Fanów to jedna z największych i najbardziej prestiżowych halowych imprez piłkarskich w Polsce, ciesząca się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem.

W ostatnich latach w turnieju brało udział 40 amatorskich drużyn z całej Polski, więc naprawdę warto wziąć w nim udział i spróbować swoich umiejętności na poziomie ogólnopolskim. W rozgrywkach mogą wziąć udział drużyny podwórkowe, studenckie, uczelniane, stowarzyszenia sportowe, ekipy firmowe, klubowe.

Nie czekaj, zarezerwuj miejsce, zgłoś drużynę, zostań „czarnym koniem” rozgrywek i już w debiucie sięgnij po Halowy Puchar Fanów.

Szczegółowa ofertę wraz z regulaminem rozgrywek znajdziecie na oficjalnej stronie rozgrywek www.ligafanow.pl.

Jeżeli macie jakieś pytania, dzwońcie na numer 609-021-030 albo piszcie na adres kontakt@ligafanow.pl

fot. Liga Fanów

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.