fot. Woytek
REKLAMA

Malewski i Bojko walczą o powrót na boisko

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Grzegorz Malewski i Bartłomiej Bojko, którzy zmagają się z poważnymi kontuzjami, odłożyli już kule i robią wszystko, by jeszcze w tym sezonie pojawić się na parkiecie. Malewski rehabilituje się kilka tygodni dłużej, ze względu na fakt, że wcześniej doznał kontuzji i wcześniej przeszedł operację.

Zarówno Bojko, jak i Malewski, regularnie pojawiają się na treningach na Bemowie. Na razie o treningach z drużyną mogą zapomnieć i muszą skupić się na regularnych ćwiczeniach pod opieką naszego fizjoterapeuty. Obaj legioniści ćwiczą także na siłowni, by wzmocnić mięśnie nóg, które trzeba odbudować.

Na razie trudno wyrokować kiedy nasi podkoszowi będą mogli wznowić treningi. Najważniejsze, że każdego dnia obaj zawodnicy wykonują kawał roboty, żeby jak najszybciej wrócić do gry. Chociaż lekarze są powściągliwi w deklaracjach odnośnie powrotu do gry obu zawodników, to niewykluczone, że obaj będą gotowi do gry jeszcze w marcu, kiedy kończyć będziemy sezon zasadniczy i rozpoczynać fazę play-off.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.