REKLAMA

Kącik kolekcjonera: Szale Legii z europejskich pucharów (40)

Dariusz Chojnacki, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

Dzisiaj w naszym kąciku dawno nie prezentowane szaliki Legii Warszawa. Tym razem łączone szale Legii z meczów w europejskich pucharach. Wszystkie prezentowane poniżej pamiątki znajdują się w jednej z największych kolekcji szali Legii należącej do Łukasza „Gaju”. W pierwszej części zdjęcia szali ze spotkań rozegranych od 1995 do 2013 roku.

Przeciwnikami Legii były w tych meczach między innymi: Spartak Moskwa, Storting Lizbona, Austria Wiedeń, IFK Goteborg i Utrecht.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub sugestie co do prowadzonego Kącika Kolekcjonera proszę o kontakt na adres: darek.chojnacki@legionisci.com.


fot. Łukasz Gaju
fot. Łukasz Gaju
fot. Łukasz Gaju
fot. Łukasz Gaju
fot. Łukasz Gaju
fot. Łukasz Gaju
fot. Łukasz Gaju
fot. Łukasz Gaju
fot. Łukasz Gaju
fot. Łukasz Gaju
fot. Łukasz "Gaju"
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
ArturW do Aro - 25.01.2015 / 07:58, *..play-internet.pl

może i nie ma tu połowy szalików jak piszesz, ale po 1 nie znaczy to, że właściciel ich nie posiada, a nawet jeśli nie posiada to zapewne dąży do tego aby je zdobyć- kolekcje buduje się latami, po 2 gdyby zamieszczać wszystkie pamiątki jakie są w naszych rękach to by serwery się szybko zapełniły, a sam kącik straciłby na tajemniczości- lepiej pokazać część i zachęcić kogoś do tej "zabawy", po 3 masz okazję aby pojawił się drugi odcinek o szalikach z Pucharów i tam pokażesz braki. Pozdrawiam

odpowiedz
Peter - 23.01.2015 / 10:02, *..183

Identyczny ze spotkania z Austrią kupiłem kiedyś pod stara Żyletą.

odpowiedz
www - 22.01.2015 / 17:20, *..81

Mlody jak Legia gra na wyjazdach to zagraniczne kluby robia z reguly okolicznościowe szale

odpowiedz
młody - 22.01.2015 / 15:17, *..51

Ale super szale!
Gratulacje za wspaniałą kolekcję.
Tylko gdzie takie można kupić? Na meczach nigdy nie widziałem w sprzedaży. Tylko allegro?

odpowiedz
nadczlowiek - 22.01.2015 / 15:02, *..play-internet.pl

Ja mam szal legia-psv w którym chodzę na zylete i nikt się nie czepia także luzik arbuzik chulsy.

odpowiedz
(L) - 22.01.2015 / 15:02, *..dynamic.gprs.plus.pl

Ģaju super kolekcja - pozdrowienia z Wesołej!

odpowiedz
e(L)Zgredos KOŁOBRZEG - 22.01.2015 / 14:34, *..66

Gaju Pozdrowienia

odpowiedz
Aro - 22.01.2015 / 14:14, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie Darku nie ma tu nawet połowy szalików Legii z pucharów.

odpowiedz
Juri - 22.01.2015 / 13:51, *..wroclaw.dialog.net.pl

)Szale mistrzowskie zaprezentujcie

odpowiedz
do bryk - 22.01.2015 / 13:07, *..187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

ja długo chodziłem w szaliku łączonym Legia-Celtic, bo to pamiątka z pierwszego meczu na jakim byłem jako dzieciak. i bez oklepu. chodzilem do czasu wiadomej sprawy.

odpowiedz
do Bryk - 22.01.2015 / 13:05, *..244.wireless.dyn.drei.com

to są tylko pamiątki, nikt z takimi szalami nie buja się na mecze

odpowiedz
max - 22.01.2015 / 12:51, *..32

To jest szalik kolekcjonerski i pamiątkowy a nie na inny mecz

odpowiedz
do Bryk - 22.01.2015 / 12:07, *..static.ip.netia.com.pl

jak to co? oklep :D

odpowiedz
Bryk - 22.01.2015 / 11:38, *..170

juz widze co by bylo gdyby ktos z takim szalem pokazal sie na zylecie...

odpowiedz
Aro do ArtuW - 18.02.2015 / 19:34, *..legionowodom.pl

Na pewno jest tak jak piszesz. I na pewno posłucham Twojej rady. Pozdrawiam

odpowiedz