Kamil Sulima - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Sulima: Legia musi, my tylko możemy

Bodziach, źródło: sportowefakty.pl - Wiadomość archiwalna

"Legia ma silny, wyrównany i bardzo długi skład. Ma też kilka słabych stron, o których trener nas bardzo dobrze informuje. Kluczem na pewno będzie realizacja naszych założeń przedmeczowych. Jeśli zrobimy to w 100 procentach, to mamy szansę na zwycięstwo. Legia musi, a my tylko możemy i myślę, że będzie to dla nich dodatkowe obciążenie" - mówi dla serwisu sportowefakty.pl Kamil Sulima, kapitan SKK Siedlce.

Sulima przed laty przez 10 sezonów występował w Legii. Sobotnie spotkanie jak sam przekonuje nie będzie z tego powodu jakieś wyjątkowe, bowiem już kilka razy miał okazję grać przeciwko legionistom. "Teraz mecz jest na Torwarze i przy licznie zgromadzonej publiczności. Będzie mi niezwykle miło przypomnieć się publiczności w Warszawie, dla której grałem przez kilka lat" - mówi. Sulima przekonuje, że Legia po ostatnich wzmocnieniach spokojnie może powalczyć o grę w finale obecnych rozgrywek I ligi. "Są jednym z głównych faworytów do wygrania ligi w tym sezonie" - dodaje.

Całą rozmowę z kapitanem SKK możecie przeczytać tutaj.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.