Dariusz Mioduski i Bogusław Leśnodorski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Leśnodorski: Z Dudą jest źle albo bardzo źle

Woytek i Kamil, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- O Jezu, to przy mnie było, aż mnie głowa rozbolała. Jak na sparing takie wejścia są zupełnie bez sensu. To była kompletna głupota. Ich trener jeszcze tylko bił brawo... Absurd. Nie rozumiem tego. Nic jeszcze nie wiadomo, nie ma co spekulować, ale może być źle albo bardzo źle. Dopiero po rentgenie wszystko się okaże - skomentował na gorąco po meczu z Viktorią kontuzję Ondreja Dudy Bogusław Leśnodorski.

Prezes zwraca uwagę na wysoki poziom gry Legii. - Widać po Bartku Bereszyńskim, że miał przerwę. Oczywiście to dopiero początek, ale wszystko dobrze wyglądało. Jednak bardzo szkoda odniesionych kontuzji. Niestety, taki jest sport. Nic nie poradzimy - mówi Leśnodorski. Wczoraj urazu doznał także Tomasz Brzyski. - Na lewej obronie poradzi sobie Łukasz Broź, który w kadrze jest tak szykowany. Misiak? Pierwszy raz dziś zagrał w pierwszym zespole, więc uważamy, że to dobra przygoda dla niego - dodał.

- Wszyscy dobrze zagrali w drugiej połowie. Nie bardzo widać było nawet, że gramy po przerwie. Robert Bartczak tym razem bardzo dobrze zagrał na lewej stronie. Nie popełnił żadnego błędu. Na prawej już wcześniej widziałem, że sobie radzi. Ogólnie, na tle bardzo dobrej drużyny, umiejącej grać piłką, wyglądaliśmy bardzo dobrze. - mówi prezes "Wojskowych"

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.