Kibice Legii w Lokeren - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Decyzja odnośnie Ajaxu w poniedziałek, jutro CAS

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dariusz Mioduski poinformował na twitterze, że decyzję UEFA odnośnie meczu 1/16 finału Ligi Europy z Ajaxem Amsterdam Legia otrzyma 2 lutego, czyli w najbliższy poniedziałek. Przypomnijmy, że warszawski klub złożył prośbę o zawieszenie kary, którą otrzymał w grudniu. UEFA ukarała wówczas Legię m.in. dwoma meczami bez publiczności za zachowanie kibiców podczas wyjazdowego spotkania w Lokeren.

Ponadto jutro rano odbędzie się zebranie Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu w Lozannie, który rozpatrzy sprawę Legia vs. UEFA odnośnie walkoweru za mecz z Celtikiem Glasgow.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
do Marian - 28.01.2015 / 09:32, *..centertel.pl

Niestety ale masz rację

odpowiedz
Arek - 27.01.2015 / 23:36, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Przekręt coś j**e a potem pół Polski to przekopiowuje i oczywiście lipa, bo decyzja w Poniedziałek hehe. Ja to jestem ciekawy skąd ci wszystko wiedzące pismaki z tej gazetki mieli takie info, skoro wiadomo było, że Cas zbiera się jutro.

odpowiedz
do ja - 27.01.2015 / 22:48, *..dynamic.chello.pl

Myślę, że werdykt CAS nie będzie mieć żadnego wpływu na poniedziałkową decyzję. Nie łudźmy się - kara nie zostanie odwieszona bez względu na wszystko. W końcu mowa tutaj o UEFA. Czy po tej organizacji Legia może się spodziewać czegoś dobrego?

odpowiedz
Marian - 27.01.2015 / 22:38, *..free.aero2.net.pl

Kara za Lokeren zasłużona. Niestety, za głupotę trzeba płacić. I tak możemy się cieszyć, że nie ma wykluczenia.

odpowiedz
@nerwowy - 27.01.2015 / 22:03, *..dynamic.gprs.plus.pl

Jak odblokują mecz z Ajaks, to wtedy się zobaczy czyb odbierac zwroty, czy zamiast Trabzonu obejrzymy Ajax...

odpowiedz
@nerwowy - 27.01.2015 / 21:34, *..static.ip.netia.com.pl

zadzwoń do klubu a nie sie głupio pytasz

odpowiedz
Dickson Chotowski - 27.01.2015 / 21:23, *..range86-176.btcentralplus.com

F**K UEFA = MAFIA !!!!!

odpowiedz
nerwowy - 27.01.2015 / 21:16, *..240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A ja się pytam kiedy mają mi zamiar oddać za bilety z trabzosporem. Kupiłem dla 4 osób i ponad 200 zł mi trzymają od początku grudnia. Oszusty.

odpowiedz
NNN - 27.01.2015 / 20:58, *..dynamic.chello.pl

LALALALALA FUCK UEFA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
błazny nie wiedza co robić....
LALALALALA FUCK UEFA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Szmu - 27.01.2015 / 20:06, *..101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czyli "Wy nam jutro nie nabruździcie, my Wam w pon odblokujemy stadion"...

I potem mówmy Januszom , że liczy się piłka...

odpowiedz
ja - 27.01.2015 / 19:59, *..149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

raczej jezeli bedzie na korzysc Legii to nie zawiesi

odpowiedz
(L) - 27.01.2015 / 19:59, *..beskidmedia.pl

błazny z uefa nie wiedza co robić....

odpowiedz
cezary_1958 - 27.01.2015 / 19:52, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli jutrzejsza decyzja będzie choć w części korzystna dla L to UEFA zawiesi wykonanie kary.

odpowiedz
person - 27.01.2015 / 19:49, *..dynamic.chello.pl

UEFFA czeka na decyzje Cas i podejmie decyzje co do meczu z Ajaxem

odpowiedz