Tomasz Brzyski w Belek nabawił się kontuzji - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Brzyski, Vrdoljak i Duda polecą do Hiszpanii

Wiśnia, źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

Tomasz Brzyski, Ivica Vrdoljak i Ondrej Duda polecą z drużyną na zgrupowanie do Hiszpanii. Nie potwierdziły się wcześniejsze złe diagnozy i pierwsi dwaj piłkarze już za kilka dni wrócą do pełnych treningów - poinformowała oficjalna strona mistrzów Polski. Legia wyrusza do hiszpańskiego Sotogrande już w sobotę wczesnym popołudniem.

Brzyski i Vrdoljak musieli wcześniej opuścić zgrupowanie w tureckim Belek, ale teraz już znajdą się na pokładzie samolotu wraz z drużyną. - U Tomka Brzyskiego wykluczyliśmy na szczęście złamanie, które podejrzewaliśmy po pierwszym badaniu przeprowadzonym jeszcze w Turcji. Na miejscu w Warszawie mamy lepszą diagnostykę obrazową i po kolejnym badaniu okazało się, że nie ma złamania zmęczeniowego kości stępu. Planujemy, że w ciągu kilku dni wróci do pełnych obciążeń treningowych - powiedział legia.com doktor Legii Warszawa Jacek Jaroszewski.

Potwierdziły się także dobre wyniki badań Ondreja Dudy. Jak poinformował Maciej Tabiszewski, Słowak jedzie na obóz i w trakcie pozbędzie się unieruchomienia nogi.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.