REKLAMA

Ligowa porażka Ajaxu

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Rywal Legii Warszawa w 1/16 finału Ligi Europy Ajax Amsterdam przegrał 0-1 (0-0) na wyjeździe z SBV Vitesse w spotkaniu 20. kolejki holenderskiej Eredivisie. Ajax zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli z 43 punktami na koncie i traci do lidera 9 punktów.

SBV Vitesse 1-0 (0-0) Ajax Amsterdam
85' Uros Djurdjević

Ajax: 1. Jasper Cillessen, 2. Ricardo van Rhijn, 6. Mike van der Hoorn, 4. Niklas Moisander, 5. Nicolai Boilesen, 10. Davy Klaassen, 12. Jairo Riedewald (70' 27. Riechedly Bazoer), 16. Lucas Andersen (90' 32. Niki Zimling), 21. Anwar El Ghazi, 19. Arkadiusz Milik (80' 30. Richairo Živković), 20. Lasse Schone

żółte kartki: Kevin Diks - Davy Klaassen, Arkadiusz Milik, Anwar El Ghazi




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
woytas - 02.02.2015 / 23:14, *..play-internet.pl

jakie znaczenie mają te wyniki Ajaxuw kontekście meczu z nami? Żadne!
Wystarczy, że Legia przegra wysoko kolejny sparing i już wszyscy będą płakać, że z Akaxem polegniemy. A jak nie daj Boże przegramy mecz ligowy ze Śląskiem, to już będzie nie tylko lament, ale zacznie się zwalnianie Berga i rozliczanie Leśnodorskiego z transferów...
Podsumowując, ochłońmy, bo zarówno wyniki Legii i Ajaxu nie mają teraz znaczenia. Ważne by nasi przygotowali się na maxa, podeszli zmotywowani do meczu i jak dojdzie dobra dyspozycja dnia, to kto wie, może będzie kolejna runda :)
Ale nasi piłkarze muszą nastawić się na WOJNĘ !!!

odpowiedz
do mat 84 - 02.02.2015 / 15:16, *..dynamic.chello.pl

wcześniej z psv także ich gra to tragedia... może przytrafi im się słabszy okres, oby

odpowiedz
mat_84 - 02.02.2015 / 10:57, *..mrr.gov.pl

Oglądałem wczoraj ten mecz - ogólnie słaby poziom, na pewno nie wyższy niż większości meczów naszej ekstraklasy. Ajax nic nie pokazał, właściwie nie byli w stanie przeprowadzić żadnej składnej akcji, a gdyby Vitesse miało lepszego zawodnika z przodu, to wygrałoby wyżej. Zastanawiam się tylko, czy Ajax nie szykuje zwyżki formy na nas, bo z taką "grą" jaką pokazali wczoraj są dla nas do przejścia

odpowiedz
malin - 02.02.2015 / 09:40, *..opera-mini.net

jeźeli zagramy jak z Celtikiem to z Ajaxu w obecnej formie nie będzie co zbierać,to co oni wczoraj grali to szczyt źenady.

odpowiedz
Ja la la - 01.02.2015 / 22:37, *..22

Tylko szkoda ze oni są w rytmie meczowym a my dopiero zaczynamy 12 zaczynamy

odpowiedz
adi - 01.02.2015 / 19:03, *..6-2.cable.virginm.net

spokojnie panowie ajax do ogrania jak nic i to w obu meczach lepiej szykujmy sie juz do kolejnych faz play off az po final

odpowiedz
Krzeszczu - 01.02.2015 / 18:54, *..cust.bredband2.com

Ajax naprawde cienko idzie ostatnio. Nie robia wielkiego wrazenia ani nie strasza.
Trzeba ich szanowac bo to przeciwnik (nadal) z klasa, ale przy pelnej koncentracji sa absolutnie do ogrania.
Nasz Morpheusz napewno ma cos w rekawie i odpowiednio ustawi chlopakow. Powodzenia!

odpowiedz
Kamil - 01.02.2015 / 18:52, *..centertel.pl

Ten ajax cały to porażka ... Sa do cykniecia na pewno ! Jutro decyzja czy bedą kibice ... Oby !:)

odpowiedz
reku - 01.02.2015 / 18:21, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

na livescore w statystykach Ajaxa z tego meczu przy strzałach celnych widnieje... 0. ;) Coś dodawać?

odpowiedz
avatar - 01.02.2015 / 18:00, *..dynamic.mm.pl

Ajax -co? Jeden zero

odpowiedz
Rocky - 01.02.2015 / 17:54, *..121

Coś się Milik zaciął,odprawimy ich z kwitkiem.

odpowiedz