fot. Legionisci.com
REKLAMA

Legia z Ajaxem bez kibiców

Wiśnia i Woytek - Wiadomość archiwalna

Tylko niepoprawni optymiści mogli liczyć na jakikolwiek gest dobrej woli ze strony europejskiej centrali. Rewanżowe spotkanie 1/16 finału Ligi Europy pomiędzy Legią Warszawa a Ajaxem Amsterdam odbędzie się bez udziału publiczności. UEFA zdecydowała się podtrzymać swoją grudniową decyzję, w której ukarała mistrzów Polski dwoma meczami przy pustych trybunach za zachowanie kibiców podczas wyjazdowego pojedynku z KSC Lokeren. Zero zaskoczenia. Poniżej komunikat Legii:

"Legia Warszawa informuje, że w dniu dzisiejszym po godzinie 16:00 otrzymała decyzję Komisji Odwoławczej UEFA w sprawie wydarzeń podczas meczu w Lokeren.
Komisja Odwoławcza odrzuciła odwołanie Legii Warszawa. W związku z powyższym mecz 1/16 Ligi Europy UEFA pomiędzy Legią Warszawa a Ajaksem Amsterdam w dniu 26 lutego odbędzie się bez udziału publiczności.

Klub przyjmuje decyzję Komisji do wiadomości, żałując, że organy UEFA nie uwzględniły obszernych wyjaśnień na temat zdarzeń w Lokeren oraz informacji o planach i podjętych już działaniach Klubu nakierowanych na dalszą budowę pozytywnych zachowań kibiców."


Pierwszy pojedynek Legii z Ajaxem rozpocznie się 19 lutego o godzinie 21:05 w Amsterdamie. Rewanż odbędzie się tydzień później o 19:00 na pustym stadionie przy Łazienkowskiej.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (90)

+dodaj komentarz
Antek - 05.02.2015 / 13:32, *..46

srUEFA niczego złego nie widzi w nazi symbolach ukradlińskich druzyn typu Karpaty Lwów, które wywieszają flagę z ss galizien, mordercą Stepanem Banderą itp. Stowarzyszenia lewackie, takie jak nigdy więcej, współdziałają z czosnkowymi a tym banderowcy nie przeszkadzają. To jest koncesjonowany nazi, bo jest poprawny politycznie i przeciwko Rosji, czyli po linii usraela.

odpowiedz
pawel - 05.02.2015 / 12:47, *..torun.mm.pl

do N S .a jakby zrobic oprawe same glowy w barwach i doping na maksa za stadionu lub podpiac do glosnikow to do prezesa to chyba 1 raz w europie i na swiecie ...i co tam uefa ...

odpowiedz
DO MANIEK - 04.02.2015 / 22:37, *..dynamic.chello.pl

TY DEBILU

odpowiedz
lupa - 04.02.2015 / 21:23, *..dynamic.chello.pl

Legia powinna zignorować ten zakaz. i po meczu powiedzić ze nie wie kto to był, a poza tym nikogo nie było. lub jedna trybune zrobić dla turystów którzy akurat stadion zwiedzaja.

odpowiedz
@CoCieTo - 04.02.2015 / 14:46, *..140

utrzymuję się sam póki co, chociaż czasami chętnie bym posiedział na garnuszku żony

odpowiedz
CoCieTo - 04.02.2015 / 13:37, *..1

"maniek, 04.02.2015 09:46 - *.137

ja p... co Wy z tymi zwrotami? na zakupy w Biedrze zbieracie?"

Słuchaj, drewniaku. Nie każdy jest utrzymankiem lub ma bogatego ojca.

odpowiedz
pawel - 04.02.2015 / 12:44, *..warszawa.vectranet.pl

Wszystikim przyznac akredytacje dziennikarskie i mamy komplet dzirnnikarzy na trybunach.

odpowiedz
ja - 04.02.2015 / 12:28, *..143

w sumie to jest coś takiego jak wynajem aparatury nagłaśniającej, może jakaś zrzutka na to i doping będzie nieźle słyszalny na stadionie

odpowiedz
L - 04.02.2015 / 12:26, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Będę wręcz usatysfakcjonowany, gdy SKLW zorganizuje doping przed Torwarem i wrzucę 100 zł na kary.
Siedzenie przed szkłem w kapciach, to chyba jeszcze za wcześnie , mimo, ze wnuki już pukają do drzwi.
Mam z synami karnety na Żylecie od dawna i będę ich wychowywał tak, aby byli wierni temu klubowi do końca, na dobre i na złe.

odpowiedz
Kruszynka - 04.02.2015 / 10:32, *..224

FUCK uefa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
ursus - 04.02.2015 / 10:07, *..play-internet.pl

Wynająć Torwar odpalić telebimy i zrobimy super klimat

odpowiedz
chłodno do @chłodno - 04.02.2015 / 09:47, *..static.ip.netia.com.pl

Po kolei.

Ad.1 - nie mówię czy flagi są czy nie są rasistowskie (wg mnie nie są, bo ew. zakazane symbole mają zasłonięte - w ten sposób do wszystkiego można się przyczepić, spod czego wystaje jakiś element mogący być zabronionym symbolem) - przywołuję tylko za co nas ukarali. bo właśnie za to - a z rasizmem niestety/stety UEFA walczy najbardziej i tu taryfy ulgowej nie ma.

Ad.2 A co to zmienia? Małpowanie było z sektora gości (a gośćmi w tym meczu była Legia - nie Den Haag, Juventus czy jakiś inny Lech Poznań), zresztą raczej trudno sobie wyobrazić, żeby to Belgowi małpowali na swojego bramkarza... Skoro kumateria nie ogarnęła gości z Hagi, to odpowiedzialność i tak spada na Legię.

Ad.3 - a co to zmienia? Czy jeśli Ciebie okradną pod Twoją nieobecność, a Ty dowiesz się o tym później, to znaczy, że kradzieży nie było?

Ad.4 - ponownie - a co to zmienia? jest nagranie w TV (zapewne przesłuchiwane w postępowaniu), jest raport sędziego i delegata.

Ad.5 - wiesz coś więcej w temacie? podziel się proszę z nami jak wyglądało postępowanie, skoro wiesz, że nie było "Żadnych wyjaśnień, żadnego badania sprawy, wyrok zapadł zanim jeszcze ta pseudokomisja się zebrała". czekam z niecierpliwością.

Ad.6 - zgoda, tak jest w "cywilizowanym" świecie. ale wchodząc w rozgrywki europejskie, akceptujesz regulamin i zasady. gdy je łamiesz - jesteś karany, i tyle. tutaj niejasności mają Ci, którzy nie byli na miejscu i znają tylko internetowe wywody i nie brali udziału w postępowaniu. jeszcze raz - skąd wiesz, że były jakieś niejasności i nie było dowodów?

Ad.7- "dla Ciebie bawimy się = zarabiamy pieniądze." czytanie ze zrozumieniem się kłania. To taka przenośnia (jeśli wiesz co to), że bawimy się wg ich zasad = występujemy w europucharach = zarabiamy pieniądze. Jeśli nie chcemy bawić się wg ich zasad, automatycznie tych poważnych pieniędzy nie zarobimy (bo tylko co w PL - czyli malutko). Mówiąc prościej (dla Ciebie specjalnie): jeśli te zasady się nam nie podobają, nikt nas tam siłą nie trzyma. Kasa od nich śmierdzi, bo nie można pomałpować? To wycofajmy się z pucharów, grajmy w ekstraklapie juniorami i Piechnami (bo na lepszych kopaczy stać nas nie będzie) i radujmy się.
Resztę tej części Twojej wypowiedzi skomentuję tylko: różni ludzie, różne doświadczenia - dzięki, że się podzieliłeś swoimi.

odpowiedz
maniek - 04.02.2015 / 09:46, *..137

ja p... co Wy z tymi zwrotami? na zakupy w Biedrze zbieracie?

odpowiedz
pavulon - 04.02.2015 / 08:51, *..play-internet.pl

W nas jest siła! tylko piosenki o Legii bez obrażania przeciwników.( śpiew z Wiarą) od początku do końca i nikt się do nas przyczepi a wyniki przyjdą i zakazy znikną same
''nieustanny śpiew,,pamiętajcie Bracia

odpowiedz
czarest - 04.02.2015 / 08:32, *..warszawa.vectranet.pl

Zróbmy chociaż jedno całkowity zakaz odgłosów małpowania na trybunach - to jest strasznie prymitywne zachowanie

odpowiedz
misiek - 04.02.2015 / 03:59, *..dynamic.mm.pl

oki wiadomo było chociaż każdy miał nadzieje. mam jedno pytanie gdzie są ludzie ze stowarzyszenia(sam osobiście popieram race oprawy anty uefa)????????? nie chodzi mi tu o wyjazdy mecze u siebie itp itd bo nikt nie zapanuje nad wszystkimi ale jakieś słowa od nich się by należały bo to nie pierwszy nie piaty raz nam stadion zamykają a od tych ludzi zero jakiegokolwiek info dla kibiców w kapciach. Jak można w inny sposób pomoc piłkarzom i samej górze nawet wezwanie na trybunę Torwar niema.??? Rozumiem honor tradycje i to żeby nikt nam nie mówił co mamy robic na swoich trybunach ale trzeba pomóc kopaczom i do tego zadziwic znowu Europe a może świat a jak to nie wiem mam nadzieje że panowie ze stowarzyszenia coś wymyślą i wezmą to za punkt honoru. Wierny Legionista(żaden janusz)

odpowiedz
Adam112 - 04.02.2015 / 00:14, *..dynamic.mm.pl

PROPONUJE USTAWIĆ TELEBIMY PRZED STADIONEM LEGI, by kibiców doping było słychać na stadionie

odpowiedz
lukilegiunia - 03.02.2015 / 23:32, *..jjs.pl

do chłodno.Święta prawda!Dokładnie to samo chciałem napisać.

odpowiedz
Pawełek oświęcim - 03.02.2015 / 23:24, *..107

Jazda Z TELEBIMEM
BEZ DZIWNYCH TESTÓW
SZKODA,ALE WIARA GÓRY PRZENOSI

odpowiedz
Bie(L)any - 03.02.2015 / 22:37, *..dynamic.chello.pl

WSZYSCY POD STADION .DOPING Z POD STADIONU NIE JEST ZABRONIONY.DO ZOBACZENIA POD STADIONEM BRACIA!!!!

odpowiedz
do chlodno - 03.02.2015 / 22:21, *..internetia.net.pl

100% poparcia ale niestety kolejna recydywa jest tylko kwestią czasu i jeśli przejdziemy ajaks może być jeszcze w tych rozgrywkach...Zaraz po Lokeren na meczu z sracovia znow slychac bylo małpie odgłosy na zylecie i nikt niestety nie reagowal...patologii ciag dalszy bez wzgledu na konsekwencje...

odpowiedz
m - 03.02.2015 / 21:46, *..play-internet.pl

Ej a nie można by było zorganizowac doping spod stadionu i zalatwic jakies zajebiste naglosnienie zeby pilkarze nas slyszeli albo podlaczyc sie jakos pod głośniki na stadionie to w ogole jest dozwolone ?

odpowiedz
Maraz - 03.02.2015 / 21:26, *..free.aero2.net.pl

niestety, za głupote trzeba płacić. Ale przynajmniej brak kibiców oznacza brak kolejnych kar za ich zachowanie. A pewnie paru idiotów ze świecidełkami by się znalazło..

odpowiedz
Pytanie do redakcji - 03.02.2015 / 21:20, *..dynamic.chello.pl

Skoro sprawa jest niestety rozstrzygnięta to co ze zwrotami kasy za bilety na Trabzon?

odpowiedz
@Marek J Elblag - 03.02.2015 / 20:59, *..dynamic.chello.pl

Człowieku masz dobre chęci ale w tym kraju nie da się nic załatwić. Pozwolenie na zgromadzenie. Ochrona bez licencji. Zakłócanie porządku, pozwolenie na postawienie telebimów, oczywiście brak alkoholu. Już nie wspominając o płatności za bilety>> pieniądze mogłaby inkasować tylko firma, trzebaby opodatkować. Potrzebny dowód zakupu= paragon=kasa fiskalna z fiskalizacją. I tak pewnie nie można czerpać korzyści za wstęp na publiczny teren. Rozpatrzenie pozwoleń 3 miesiące (o ile urzędniczka nie ma urlopu macierzyńskiego)+odrzucenia i braki w dokumentach.
Jeśli już coś organizować to nielegalnie, bo legalnie się nie da.

odpowiedz
Luki - 03.02.2015 / 20:58, *..dip0.t-ipconnect.de

doping pod stadionem to było by coś! kto jest w stanie to ogarnąc?

odpowiedz
Cv - 03.02.2015 / 20:23, *..centertel.pl

Powinismy zarejestrować zgromadzenie pod stadionem i doping na maxa! Do tego telebim;)

odpowiedz
p - 03.02.2015 / 20:18, *..dynamic.chello.pl

słuchajcie, naprawde trzeba zorganizować doping spod stadionu i tyle, piłkarze będą słyszeć nasze wsparcie a atmosfera wcale nie będzie gorsza! koniecznie!

odpowiedz
TELEBIM - 03.02.2015 / 20:13, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

TELEBIM TELEBIM TELEBIM!!!! TO JEST DOBRE ROZWIAZANIE!!

odpowiedz
DO ADEK - 03.02.2015 / 20:11, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

JA BEDE KIBICOWAL SPOD STADIONU

odpowiedz
er. - 03.02.2015 / 20:09, *..ip.mgk.pl

Czekam na oświadczenie sklw

odpowiedz
Marek J Elblag - 03.02.2015 / 20:08, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Może nby tak zamontowac 10 metrów od stadionu kilka telebimów zrobic płatne centrum Fazon jak na ME w 2012i.Bilet co łaska najmniej 20 zł .Teren odgrodzic linka zeglarska .Liku chłopaków na ochrone i zajebisty doping non stop i kasda dla Legi na kary z tacy co łaska na kary.To byłby chyba fenomen na skalę swiatowa.Nie wiem czy nie trzeba by było pozwolenia na zgromadzenie od pani Hajki.A wiadomo kogo jest Aleks.Także Hajka mogła by byc przeciwna takiemu rozwiazaniu.Co wy na to Legionicsci.?

odpowiedz
Zwrot - 03.02.2015 / 20:05, *..armasan.pl

No to co ze zwrotami?????????

odpowiedz
PRAGA P(L)N - 03.02.2015 / 19:59, *..dynamic.chello.pl

Krótko WSZYSCY NA Ł3 DOPING Z TORWARU NA MAXXXXA

LALALALALALA FUCK UEFA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.Prawdziwy kibic czy stadion otwarty czy nie
to jest ze swoją drużyną.

LALALALALALA FUCK UEFA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


LALALALALALA FUCK UEFA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


LALALALALALA FUCK UEFA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Do Easy Piaseczno - 03.02.2015 / 19:50, *..106

JSB! SBDK! Takich braci się nie traci ;)

odpowiedz
Narodowy - 03.02.2015 / 19:46, *..dynamic.chello.pl

Przenieśli by mecz na narodowy. Ciekawe jak skonstruowany jest ten zakaz.

odpowiedz
katar - 03.02.2015 / 19:44, *..dynamic.chello.pl

Mam takie szczęście że chodzę na wszystkie mecze Legii w Warszawie i większość poza . Jednak od paru lat sam mecz nie ma dla mnie większego znaczenia , ja przychodzę w celach towarzyskich , pogadać ze znajomymi . Ja nie płaczę , będzie jeszcze wiele meczów żeby pogadać , a czy to będzie Ajax czy Piast to jeden ch u.. .

odpowiedz
Pat - 03.02.2015 / 19:34, *..warszawa.vectranet.pl

śmieszna uefa że przeciągali tą całą sprawę jak te drugie kur** ws. meczu z cweltikiem... na bank taka sama decyzja jak tu...

odpowiedz
p - 03.02.2015 / 19:32, *..centertel.pl

Zwroty juz można robić

odpowiedz
JA - 03.02.2015 / 19:14, *..106

JSB!

odpowiedz
So(L)o - 03.02.2015 / 19:08, *..dynamic.chello.pl

Już od dawna było wiadomo, że organizacje takie jak UEFA, FIFA i wiele innych temu ku...stwu podobnych są sterowane odgórnie przez lewackie struktury unijne a nawet... z nad Morza Martwego. Ale, że, co poniektórym polityczna poprawność wypala mózgi to po prostu żenujące! Co prawda, można było być pewnym, że WŁAŚNIE w meczu z ajaxem zrobią wszystko aby nie dopuścić do jakiegokolwiek urażenia właścicieli i sympatyków ajaxu w jarmułkach. FUCK UEFA!!!

odpowiedz
AsioR(L) - 03.02.2015 / 19:08, *..dynamic.chello.pl

walić parówy! i tak połkniemy milików bo ajax to tylko płyn do czyszczenia ;)

odpowiedz
(L)egia - 03.02.2015 / 18:53, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Przyznaję się do tego, że byłem jednym z niepoprawnych optymistów, to są jednak szuje.

odpowiedz
dw - 03.02.2015 / 18:49, *..internetia.net.pl

@(L)egiunia Fanatic(L)

Raz już pokazaliście na co was stać :-/

odpowiedz
acmp - 03.02.2015 / 18:46, *..dynamic.chello.pl

Panowie zorganizujcie doping spod stadionu z mega nagłośnieniem. Zalejemy ulice bielą i rykniemy co sił y naszym pomóc!!!!

odpowiedz
Radek - 03.02.2015 / 18:34, *..dynamic.chello.pl

RASIŚCI. Dyskryminują mnie, nie mogę pójść na mecz

odpowiedz
@zielarz - 03.02.2015 / 18:32, *..dynamic.chello.pl

Przecież właśnie w tym roku nas pogonili z LM za byle co.

odpowiedz
Arek - 03.02.2015 / 18:25, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Decyzja do przewidzenia nawet na mnie wrażenia już nie zrobiła. Natomiast zastanawia mnie, że jak trzeba było się zająć sprawą rasistowskich zachowań w Belgii szmaty zbierały się w trybie natychmiastowym. Sprawę Tottenhamu i Celticu zostawiły sobie na później. Jak można było ogłosić nie zmienioną decyzję już w tamtym tygodniu to przekładały sobie najpierw na 2, później na 3 lutego. Po ch**j ta szopka? Czy to nie jest mafia? Ktoś powinien zająć się to zj**ą organizacją, bo to państwo w państwie jest. Fuck uefa, uefa mafia!

odpowiedz
cezary_1958 - 03.02.2015 / 18:24, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ajaks Amsterdam musi przejść nie moze odpaść z jakąś tam drużyną ze Wschodu. Kibice Ajaksu na pewno będa sobie używać na L i nie poniosą za to konsekwencji. Delegaci UEFA i sędziowie będą ślepi i głusi. Najgorsze, że w przyszłości trzeba zacisnąć szczęki i nie dawać pretekstu UEFA.

odpowiedz
Marzyciel - 03.02.2015 / 18:18, *..dynamic.gprs.plus.pl

Prezesie Lesnodorski. Może postawić wielki Telebim przed pałacem kultury i zakasujemy Lemingów z Euro 2012. Niech zobaczą: JAK SIĘ BAWI STOLICA !!!

odpowiedz
do@chłodno - 03.02.2015 / 18:15, *..dynamic.chello.pl

Nie napinaj się tak, bo ci żyłka pierdząca pęknie. Używaj mózgu zgodnie z przeznaczeniem: możesz tupnąć nóżką, poklepać w klawiaturę, krzyknąć kilka głupawych haseł i - tyle twojego. Twoje buńczuczne deklaracje można sobie w buty wsadzić. Jeśli klub chce zarabiać, grać w pucharach itd, itp. - musi się stosować do wymogów międzynarodowej federacji i tyle. I jeśli jest to za trudne - fora ze dwora. I twoje napuszanie się niczego nie zmieni. Jeśli tego nie rozumiesz - idź na terapię.

odpowiedz
mich - 03.02.2015 / 18:09, *..static.ip.netia.com.pl

Wie ktoś coś za temat zwrotów hajsu?

odpowiedz
bartek1916 - 03.02.2015 / 18:08, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Fuck uefa !!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
do saska kepa - 03.02.2015 / 18:07, *..satfilm.net.pl

Sadzac po tym co piszesz jednoznacznie stwierdzam kto jest burakiem. Jesli chcemy ogladac pileczke na europ poziomie to kibicowanie tez "powinno"miescic sie w tej normie. Pewnie ze zal ajaxu bo nie co dzien idzie nam sie spotkac z taka firma ale coz. Patrzymy opyymistycznie z nadzieja ze nie pozostanie nam ogladanie tylko i wylacznie ligowych ogorasow. Pozdrawiam z wloclawka

odpowiedz
@chłodno - 03.02.2015 / 17:55, *..internetdsl.tpnet.pl

Rasistowskie flagi które nie były rasistowskie jak je oglądał leśny dziad z uefy. Póxniej się stały rasistowskie
Kibice Legii, którzy nie wiadomo czyimi byli kbicami, bo bilet mógł kupić każdy belgijski wsiok.
Obrażany bramkarz, który dowiedział się, że był obrażany, ale dopiero po meczu - od dziennikarza.
Monitoring na którym nic nie widać i nie ma dźwięku.
Żadnych wyjaśnień, żadnego badania sprawy, wyrok zapadł zanim jeszcze ta pseudokomisja się zebrała.
W cywilizowanym świecie ciężar dowodu spoczywa na oskarżycielu, a wszelkie niejasności działają na korzyść oskarżonego. W świecie uefoskiej mafii wyrok zapada bez względu na okoliczności, a sfora dziennikarskich kundli obszczekuje skazanego pod dyktando hien z NW.
No tak, ale dla Ciebie bawimy się = zarabiamy pieniądze. Wypinamy dupę, zamykamy oczy, chwila bólu i kasa się zgadza. Gratulacje.

odpowiedz
do FANG - 03.02.2015 / 17:54, *..dynamic.chello.pl

Na bank piłkarze Ajaxu posrają się w gacie:)

odpowiedz
stefan - 03.02.2015 / 17:48, *..net164.okay.pl

Zorganizować pod stadionem jakąś "strefę kibica" z kilkoma telebimami i głośnym dopingiem i koniecznie wejście biletowane aby chociaż w niewielkim stopniu zrekompensować klubowi straty...

odpowiedz
mpowi - 03.02.2015 / 17:47, *..dynamic.chello.pl

doping spod stadionu? Jak był stary stadion to było słychać teraz tylko ze specjalnym nagłośnieniem było by słychać

odpowiedz
zabka kumkum - 03.02.2015 / 17:46, *..stansat.pl

Ehehehe dobre... To było dobre

odpowiedz
FANG - 03.02.2015 / 17:39, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dokładnie! Wszyscy pod Stadion! Wbrew pozorom to może być lepsze w takiej sytuacji niż normalny doping, na trybunach nikogo nie ma a doping słychać - ja na miejscu piłkarzy Ajaxu mógłbym sie przestraszyć a jakże ważne to może być też dla naszych chłopaków! Kto sie zgadza?!

odpowiedz
DOPING POD STADIONEM - 03.02.2015 / 17:34, *..warszawa.vectranet.pl

Tak jak w meczu z Koroną kiedyś.

odpowiedz
zabkaKUMKUM - 03.02.2015 / 17:32, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

do saska L skepa,Tom i im podobnym
co wy macie w tych glowach ??? a moze macie po 14 lat ??? jak tak to oki dorosniecie,zmadrzejecie kazdy kiedys przez taki stan umyslu musi przejsc...

odpowiedz
do biedaków - 03.02.2015 / 17:31, *..opera-mini.net

którzy nie przeźyją bez zwrotu za Trabzoon,poczekajcie aź oficjalnie potwierdzą,źe stadion zamknięty,dajcie ludziom na Legii czas na ogarnięcie sie i zorganizowanie tych zwrotów,nie biegnijcie juź do kas na Legie biedaki.

odpowiedz
Tom - 03.02.2015 / 17:24, *..warszawa.mm.pl

FUCK UEFA!!!

odpowiedz
der - 03.02.2015 / 17:22, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

podbijam, hajs za Trabzon mile widziany

odpowiedz
ja - 03.02.2015 / 17:22, *..dynamic.chello.pl

Zamiast iść na ugadanie z uefą i przepraszanie ich i błaganie, to trzeba było się nie dać i twardo mówić, że to nie nasi kibice i nie na naszej trybunie.

odpowiedz
koko - 03.02.2015 / 17:22, *..jmdi.pl

może i lepiej że bedą puste trybuny , zaraz by żydkom doping nie pasował i kolejne kary gotowe , znaleźli by cokolwiek żeby nam doj...ć ,za to na 18 jedziemy na pełnej pi,,,,,,, teraz czas na rar :)

odpowiedz
adi - 03.02.2015 / 17:16, *..centertel.pl

Szkoda pod kazdym wzgledem ale sami jestesmy sobie winni strzelilismy sobie w stope mam nadzieje ze to bedzie nauczka na przyszlosc decyzja do przewidzenia

odpowiedz
grochow fanatyczny - 03.02.2015 / 17:15, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

TYLKO NARAZIE BRAK OFICJALNEGO INFO ŻEBY ŚWINIE ODRZUCIŁY WNIOSEK O ZAWIESZENIE KARY .....

odpowiedz
SASKA ( L ) KĘPA - 03.02.2015 / 17:13, *..2

Boją się nas. I dobrze. Już niedługo świnie z uefa zobaczą kto rządzi w Warszawie. Jak będzie finał na narodowym to każdy niech bierze pomidory, jajka i co tylko popadnie czym można rzucić. Przepędzimy tych buraków:)

odpowiedz
Elwira - 03.02.2015 / 17:12, *..play-internet.pl

Powinny być telebimy pod stadionem i stamtąd doping!

odpowiedz
zz - 03.02.2015 / 17:11, *..adsl.inetia.pl

i co Panie Prezesie, było warto szmacić się z Nigdy Więcej? Przymilanie się do lewaków nie pomogło, jedyna nadzieja w tym, że środowisko się samo ogarnie i zrozumie jak szkodzi klubowi takimi akcjami.

odpowiedz
:) - 03.02.2015 / 17:10, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

tak możecie sobie gadać że doping spod stadionu... pionki z was i tyle, dobrze wiemy, że do puki grupy kibicowskie i sklw tego nie zorganizują to żaden nie ruszy dupy...

tez sobie napiszę, wszyscy pod stadion, jedziemy z dopingiem itd, ciekawe ile osob przyjdzie...

odpowiedz
grochow fanatyczny - 03.02.2015 / 17:09, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Tylko janusze będą teraz upominać się o hajs za bilety na trabzon!!!!!!!!!!!

odpowiedz
kwidzyn - 03.02.2015 / 17:08, *..dynamic.mm.pl

Pewnie kilka osób się świetnie bawiło wtedy a teraz cały klub i wszyscy kibice poniosą konsekwencje.Tak będzie zawsze dopóki będzie odpowiedzialność zbiorowa !!! Co Legia i wszyscy jej kibice są winni że kilkanaście czy kilkadziesiąt osób zachowuje się tak nieodpowiedzialnie ?Pozdro dla wszystkich prawdziwych kibiców mających Legie w sercu !!!

odpowiedz
dziki Miki - 03.02.2015 / 17:07, *..systemia.pl

Do (L)egiunia Fanatic MASZ 100 procent RACJI!!NIKT I NIC NAS LEGII WARSZAWA nie Zlamie,judkow zjemy na kolacje wiec na nastepny mecz ZYLETA bedzie kipic ze ZLOSCI bedzie takie decybele ze uszy beda pekac.(L)

odpowiedz
tampon - 03.02.2015 / 17:07, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

OGARNIJCIE JAKIS TELEBIM I LECIMY!!!!!!

odpowiedz
uefamafia - 03.02.2015 / 17:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

żadna niespodzianka

odpowiedz
chłodno - 03.02.2015 / 17:04, *..static.ip.netia.com.pl

Ale w zamian za co mieliśmy liczyć na ich gest dobrej woli? Nie zrobiliśmy nic (my, kibice - nie Prezesi, bo oni coś tam wysyłali), żeby w jakikolwiek sposób być potraktowanym ulgowo. Przeprosiliśmy? Wytłumaczyliśmy się? Wyciągnęliśmy rękę na zgodę? Powiedzieliśmy: OK, będziemy stosować się do waszych zasad, pomimo tego, że są absurdalne? 4 x nie.

Przecież to było pewne, że nie odwieszą, bo już tyle razy nas karali ostatnio (i głównie za rasizm/nazistowskie flagi), że praktycznie mecz bez kar (lub tylko z karami za race) to święto.
Ja się nie dziwię tej decyzji. Co więcej, spodziewam się że za kolejne wybryki znowu dowalą tak, że szczęki opadną. I żadne pisma czy zakazy stadionowe tego nie zmienią. Albo w rozgrywkach europejskich nie będzie miejsca na patologię albo na Legię. Albo bawimy się (czyt. zarabiamy sensowne pieniądze) według ich zasad albo "pasjonujemy się" wyłącznie rywalizacją w Ekstraklapie. Egzamin dojrzałości.

@zielarz - za kolejne przewinienie na tle rasistowskim będzie wykluczenie Legii z pucharów. Pytanie tylko na ile. I to niezależnie czy w tym czy w przyszłym sezonie, bo będzie to już X kolejna recydywa. Obyśmy tego nie doczekali, bo możemy wtedy pożegnać się z mistrzostwami, dobrymi kopaczami i trenerem - bo nikt kasy na występy tylko w PL nie będzie ładował.

odpowiedz
wi(L)ko(L)ak - 03.02.2015 / 17:03, *..centertel.pl

Skoro bez kibuców ,to proszę o -15 w rewanżu 26 :-)
I nie psioczyc wszyscy wiemy że kara nie adekwata !!!

odpowiedz
maniek - 03.02.2015 / 16:59, *..225

Fuck UEFA! !! Panowie obecność pod stadionem obowiązkowa !!!

odpowiedz
BEMOWO - 03.02.2015 / 16:55, *..dynamic.chello.pl

Podbijam pytanie co z kasą za bilety na trabzon ?????

odpowiedz
Piotr - 03.02.2015 / 16:44, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A na co wy liczycie ? miejcie pretensje do siebie, nie od dzis wiadomo ze uefa to jedna wielka mafia ktora ma jakis tam swoj regulamin i lubi doic kase, wiedzac to wy dalej robicie wszystko zeby nas karali, uefa to nie jest iti... z nimi nie wygracie, miejcie pretensje do siebie.

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 03.02.2015 / 16:41, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Panowie wrócimy mocniejsi, opierdzielimy judków i na następny mecz pełna petarda i moc na Żylecie.Jesteśmy nie do złamania, Legia Warszawa do końca!

odpowiedz
ooon - 03.02.2015 / 16:39, *..play-internet.pl

Ale zakazu dopingowania zza stadionu nie ma ;)

odpowiedz
Dickson Chotowski - 03.02.2015 / 16:38, *..range86-176.btcentralplus.com

Jeden plus ze z tego meczu nie beda dodatkowe kary.

odpowiedz
ADEK - 03.02.2015 / 16:37, *..customer.m-online.net

czyli doping z pod stadionu ... !!! nalezy sie naszym chlopakom ...

odpowiedz
kibol - 03.02.2015 / 16:37, *..dynamic.chello.pl

Szkoda ale do przewidzenia... Co zatem z kasą za bilety na trabzon? Dostaniemy bilety na 1/8?;-)

odpowiedz
zielarz - 03.02.2015 / 16:36, *..12.threembb.co.uk

I dobrze zadnych zawiasow teraz daje szanse ze nas nie pogonia za byle gowno w el lm Takie moje zdanie

odpowiedz
koni - 03.02.2015 / 16:35, *..internetdsl.tpnet.pl

DO PRZEWIDZENIA...;/

odpowiedz