Legia w meczu z Lokeren - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kadra Legii na 1/16 finału Ligi Europy

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa zgłosiła 28 zawodników do rozgrywek 1/16 finału Ligi Europy. Warszawski klub skorzystał z dopuszczalnej możliwości wymiany trzech zawodników na liście A. W kadrze znaleźli się Arkadiusz Malarz, Michał Masłowski i Dominik Furman.

Ubyli: Łukasz Budziłek, Ronan, Krystian Bielik


Kadra Legii:

Bramkarze: 91. Konrad Jałocha, 12. Dusan Kuciak, 34. Arkadiusz Malarz

Obrońcy: 15. Inaki Astiz, 19. Bartosz Bereszyński, 28. Łukasz Broź, 17. Tomasz Brzyski, 39. Mateusz Hołownia, 2. Dossa Junior, 4. Igor Lewczuk, 25. Jakub Rzeźniczak, 5. Mateusz Wieteska

Pomocnicy: 27. Robert Bartczak, 8. Ondrej Duda, 37. Dominik Furman, 6. Guilherme, 3. Tomasz Jodłowiec, 76. Bartłomiej Kalinkowski, 20. Jakub Kosecki, 18. Michał Kucharczyk, 16. Michał Masłowski, 23. Helio Pinto, 14. Mateusz Szwoch, 21. Ivica Vrdoljak, 33. Michał Żyro

Napastnicy: 32. Miroslav Radović, 70. Orlando Sa, 9. Marek Saganowski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
szczery - 05.02.2015 / 21:09, *..dynamic.chello.pl

szczerze Furman? O BOSHEEEE

odpowiedz
Legijny Milanówek - 05.02.2015 / 19:04, *..centertel.pl

Wybaczcie ze nie na temat. Do nabycia jest oryginalna bluza naszego klubu z finału PP w Bydgoszczy. Można nie tylko pozyskać tą pamiątkę pięknych chwil, ale też pomóc małej Amelce z Grodziska Maz. cierpiącej na bardzo rzadką chorobę. nfz skazał ją na śmierć ale My walczymy i widzimy tylko jedno rozwiązanie tej sprawy. Amelka musi żyć.

http://allegro.pl/oryginalna-bluza-legii-warszawa-final-pp-2011-i5027898695.html

Mamy apel do Was wszystkich. Jeśli nie jesteście osobiście zainteresowani kupnem, to chociaż udostępniajcie link do naszej licytacji na portalach społecznościowych. Dziękujemy.

https://www.facebook.com/NajkaPhotography/photos/pcb.806733166042100/806732859375464/?type=1&theater

odpowiedz
do Bzyk(L) - 05.02.2015 / 17:46, *..warszawa.vectranet.pl

Jak to przyjemnie poczytać kogoś mądrego. Choć trochę pomieszałeś z pozycjami ;)

odpowiedz
ka - 05.02.2015 / 17:24, *..dynamic.mm.pl

Gubi to się nadaje do karuzeli

odpowiedz
do www - 05.02.2015 / 17:09, *..dynamic.chello.pl

bo z tym nr zarejestrowany jest ojama

odpowiedz
Radek - 05.02.2015 / 15:16, *..dynamic.chello.pl

Lipa ze skrzydłowymi. Kosecki odbija się jak dziecko do tego wolniej biega, Żyro gra w kratke, czasem ślamazarnie i nie wiadomo czy go ktoś zaraz nie podkupi. Rado środek, Gui obrona i wychodzi na to że jedynie Kucharczyk się nadaje o ile nie strzela 5m na poprzeczką.

odpowiedz
do kryniek76 i do do kryniek - 05.02.2015 / 14:57, *..124

Kucharczyk to skrzydłowy, a Rado zawieszony pod napastnikiem (10) więc powiedzcie mi proszę, kto w tym autorskim składzie gra drugiego skrzydłoweg? Masłowski...?

odpowiedz
bzyk(L) - 05.02.2015 / 14:46, *..75

Kibicuje Legii od dawna, ale od 1995 r. nie mieliśmy takiego składu!!! Na polską Ligę to jest ewenement!!Sami się zastanówcie....Bramkarz:KUCIAK w rezerwie doświadczony Malarz. Lewa obrona: GUILHERME w obwodzie zostaje Brzyski, Środek pomocy: RZEŹNICZAK* ASTIZ rezerwa Dossa (kontuzja) ogrywamy Lewczuka, Prawa pomoc BROŹ w obwodzie Bereszyński, grać może także Brzyski. Lewa pomoc ŻYRO z zamiennikiem Guilherme który też sobie tam dobrze radzi. Środek VRODOLJAK JODŁOWIEC w obwodzie Furman i Pinto**. Prawa pomoc KUCHARCZYK rezerwa Koscecki. W przodzie jest tyle konfiguracji że każdy klub z Ekstraklasy chciałby mieć do wyboru Radovica Masłowskiego Dudę lub Sa.

* Tutaj pytanie czy poprzez kontuzje Rzeźniczaka i Juniora Lewczuk poradzi sobie z Ajaxem
** Z pewnością Furman i Pinto to nie ta klasa co Jodłowiec i Vrodoljak

Podsumowując na Polską ekstraklasę mamy najlepiej poskładany skład. Na większości pozycji jest bardzo duża konkurencja, nie to co kiedyś gdy Piotrek Włodarczyk złapał kontuzje w obwodzie trener miał(wtedy) młodego Zjawińskiego. Na Ekstraklasę powinno wystarczyć w zupełności, pierwszy mecz z Ajaxem będzie trudny, ale zobaczymy. Trabzonspor rozbiliśmy bez Rado- myślę że w pierwszym meczu nawet przy niekompletnej obronie jesteśmy w stanie chociaż zremisować :)

odpowiedz
do Sprawdzic - 05.02.2015 / 13:17, *..warszawa.vectranet.pl

Jak grał skoro nie grał? Był kontuzjowany.

odpowiedz
Wojtas - 05.02.2015 / 13:03, *..21

Odpowiadajac na wczesniej zadane pytanie: Maslowski moze grac, bo Zawisza odpadl w eliminacjach LE. Gdyby Zawisza dostal sie do fazy grupowej to Maslo by nie mogl grac teraz w LE dla (L)

odpowiedz
E - 05.02.2015 / 12:32, *..centertel.pl

"www, 05.02.2015 07:52 - *.1
czemu nikt w Legii nie gra z numerem 7 ?:D "

"siódemka" w Legii została zarezerwowana dla Leszka Pisza !!

odpowiedz
starszy - 05.02.2015 / 12:15, *..dynamic.chello.pl

Po co znowu brać tego Pinto.

odpowiedz
r - 05.02.2015 / 12:05, *..dynamic.mm.pl

Z Ajaxem i ze Śląskiem nie zagra zapewne Duda, Brzyski, Vrdoljak, Dossa - poza Rado, gdy byli w formie, to nasi kluczowi zawodnicy. Nie wiem jak forma Brozia i Rado. A jeśli Zyro będzie grał piach jak cały październik, listopad to szykuje się tragedia. Skład będzie przedziwny a kalendarz ekstremalny. Módlmy się o formę pewnego nieobliczalnego 23-letniego warszawiaka..

odpowiedz
do kryniek76 - 05.02.2015 / 11:47, *..internetdsl.tpnet.pl

słuchaj dzieciaku...
wiesz jaki plus bedzie z tego masła w legi...? jedyny to taki ze w przyszła zime wylatujac pociagnie za soba SPSUTEGO SPSEDŁO SKUTA pANA marcina ż..... za którego ten nasz pAN swiatwej klasy SKUT zarobił twoja 5-letnia pensje....

odpowiedz
do "do kryniek76" - 05.02.2015 / 11:10, *..154

kucharczyk nie jest srodkowym pomocnikiem, a brzyski moze nie zdazyc na ajax

odpowiedz
emi - 05.02.2015 / 11:09, *..17-1.cable.virginm.net

bereszynskiego tolepiej drugi raz zgloscie.. a tak dla pewnosci :)

odpowiedz
nerwowy - 05.02.2015 / 11:07, *..wp.mil.pl

A kiedy oddadzą pieniądze za trabzonspor!!! Kpina od grudnia trzymają kasę.

odpowiedz
do Junior - 05.02.2015 / 11:04, *..static.ip.netia.com.pl

Czasem Rzeźnik nie jest zawieszony na pierwsze spotkanie ?

odpowiedz
@danielek - 05.02.2015 / 10:17, *..dynamic.chello.pl

Ci co mają mieć bilet, już mają :) Bez odbioru

odpowiedz
Phoenix(L)k - 05.02.2015 / 10:14, *..226

Kuciak - Broź, Astiz, Rzeźniczak, Guilherme - Żyro, Vrdojlak, Jodłowiec, Kucharczyk - Radovic - Sa

Na ławie:
Malarz, Junior, Lewczuk, Furman, Kosecki, Szwoch, Saganowski

odpowiedz
MATi - 05.02.2015 / 09:36, *..dynamic.chello.pl

lubię jak ktoś pisze jaki skład by widział a nie ma pojęcia o formie zawodników tylko wybiera nazwiska jak w football menagerze :)

odpowiedz
kryniek76 - 05.02.2015 / 09:35, *..jmdi.pl

junior
zobaczymy .....
do kryniek 76
jest brzyski i zobaczymy (była kontuzja)
jeżeli Kucharczyka uważasz za środkowego pomocnika to gratulacje !!! może Rado to też środkowy pomocnik???
przypaliłem ale Ty popłynąłeś

odpowiedz
frank - 05.02.2015 / 09:28, *..227

Wymarzony skład na Ajax: Kuciak - Bereszyński, Wieteska, Lewczuk, Hołownia - Pinto, Kalinkowski, Rzeźniczak, Szwoch, Bartczak - Saganowski. Co Wy na to???

odpowiedz
do www - 05.02.2015 / 09:07, *..centertel.pl

Numer zarezerwowany dla Krystyny...

odpowiedz
wjt - 05.02.2015 / 08:52, *..dynamic.chello.pl

podoba mi sie , że tylu Polaków i tylu młodych !!! ( L )

odpowiedz
do kryniek76 - 05.02.2015 / 08:46, *..124

O rany to żeś popłynął...... jest brzyski a Ty wystawiasz Gui, w pomocy czterech środkowych pomocników... rozumiem że Gui gra na lewej obronie i przy okazji na lewej pomocy i mocno zagęszczamy środek pola... człowieku Ty znasz pozycje naszych zawodników czy na przypał napisałeś cokolwiek żeby się wykazać....

odpowiedz
junior - 05.02.2015 / 08:39, *..man.polbox.pl

kryniek76

po czym znowisz, że Lewczuk powinien grać za Rzeźniczaka ?
po jednym komentarzu Berga, że "robi postępy"
masz pojęcie o piłce...

odpowiedz
do www - 05.02.2015 / 08:39, *..dynamic.gprs.plus.pl

No bo Ojamaa zabrał wszystkie koszulki z siódemką

odpowiedz
19(L)16 - 05.02.2015 / 08:38, *..dynamic.chello.pl

Bez napastnika w końcu będzie lipa.

odpowiedz
zawierciok - 05.02.2015 / 08:33, *..itcomp.pl

do www, a czy czasem z 7 nie gra Ojamaa, który jest wypożyczony, a jego nr jest zablokowany??

odpowiedz
jnq - 05.02.2015 / 08:27, *..play-internet.pl

www, 05.02.2015 07:52 - *.1

Ronaldo przestaje sie podobac w madrycie i nasz Bodzio szykuje bombe transferowa, dzieki kredytowi do konca zycia i sprzedazy nerek pracownikow klubu dogadal sie z P. Florentino i niedlugo do nas dolaczy cr7, dlatego rezerwuja ten numer....jak wy malo wiecie ludki...

odpowiedz
Sprawdzic - 05.02.2015 / 08:26, *..spzoz.krasnik.pl

A Masłowski może grać grał przecież już w Zawiszy w Lidze Europejskiej we wstępnych rundach?

odpowiedz
danielek - 05.02.2015 / 08:13, *..dynamic.chello.pl

hej czy bedzie wyjazd na slask w pp

odpowiedz
kryniek76 - 05.02.2015 / 07:57, *..static.ip.netia.com.pl

widzę taki skład na pierwsze mecze
Kuciak
Broź, Astiz, Lewczuk, Guilherme
Kucharczyk, Jodłowiec, Vrdoljak, Masłowski
Radovic
Sa

odpowiedz
Vegeta - 05.02.2015 / 07:53, *..dynamic.chello.pl

Lepiej sprawdzić czy wszyscy co muszą być są zgłoszeni i czy każdy może grać :D

odpowiedz
www - 05.02.2015 / 07:52, *..1

czemu nikt w Legii nie gra z numerem 7 ?:D

odpowiedz