Lubomir Witoszek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Witoszek: Zdarza się, że trenujemy po nocach

Michał Bednarczyk, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Lubomir Witoszek (trener Legii): Nie można lekceważyć drużyny z Dębicy, przede wszystkim dlatego, że została wzmocniona zawodnikami z Sanoka. Jest to dobra drużyna, co zresztą widać po wynikach z innymi zespołami. Główną przyczyną porażek były kary z poprzednich spotkań. Niektórzy zawodnicy nie potrafili się opanować i takie są reguły gry - przegrywamy.
Nie dziwię się, że kibiców na meczach jest coraz mniej, a nasza gra może zniechęcać. Co tu dużo mówić... Nasze mecze są bardzo złe. Według mnie brakowało dziś walki. Dla moich zawodników ten sezon już się skończył. Warto też wspomnieć o podejściu władz miasta do sportu, a zwłaszcza do hokeja. Przykładowo - chłopcy z Dębicy mogą trenować w normalnych godzinach, dostają lodowisko na tyle czasu, ile im potrzeba. Zdarza się, że my trenujemy po nocach. Większość zawodników nie daje rady tak funkcjonować. Taka sytuacja trwa już 7-8 lat. Nie wierzę w to, że coś jest w stanie się zmienić. Jest tak, jak jest i to wszystko przekłada się na wyniki.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
krzycho - 14.02.2015 / 15:30, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

No własnie,a kiedyś L() walczyła o awans do ekstraligi,,,trzeba miec plan długofalowy,na wiele lat...bo przybywa drużyn w Polsce,lepiej zoorganizowanych...

odpowiedz
WEST - 10.02.2015 / 17:42, *..dynamic.chello.pl

Przykro to czytać, ale to niestety przykra prawda... bardzo przykra..

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.