fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Rekompensata za mecz z Trabzonsporem

źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa poinformowała o opcjach rekompensaty za niewykorzystane bilety zakupione na mecz z Trabzonsporem Kulubu. Istnieje możliwość zwrotu biletu i odzyskania całej kwoty wydanej na jego zakup lub zamiana biletu na osobisty portfel gotówkowy i wykorzystanie uzyskanej sumy na zakup innych wejściówek. Szczegóły poniżej.

"Szanowni Kibice, pragniemy serdecznie przeprosić za długi okres oczekiwania na informację dotyczącą możliwości zwrotów za zakupione bilety i pakiety na mecz Ligi Europy z Trabzonsporem, który w związku z decyzją UEFA odbył się bez udziału publiczności w dniu 11 grudnia 2014 roku. Klub przygotował rozwiązanie polegające na wykorzystaniu już zakupionych wejściówek na mecz z Ajaxem Amsterdam w dniu 26 lutego. Niestety, w związku z negatywną odpowiedzią UEFA na nasze odwołanie i podtrzymaniem decyzji o zamknięciu stadionu dla publiczności na mecz 1/16 LE Legia Warszawa - Ajax Amsterdam, klub nie mógł zastosować przygotowanego wcześniej rozwiązania" - poinformowała Legia.

Dla osób posiadających bilet lub pakiet, które uprawniały do wejścia na mecz z Trabzonsporem, klub proponuje następujące rozwiązanie:

- do kwoty należnej za zakupiony bilet lub pakiet na mecze Ligi Europy (1/3 wartości pakietu) zostanie doliczone 30% jej wysokości w postaci osobistego portfela gotówkowego,
- cała suma w takim portfelu będzie do wykorzystania na dowolnie wybrane bilety, pakiety lub karnety na mecze Legii rozgrywane na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 do końca 2015 r. (w przypadku zakupu w kasie biletu/karnetu przekraczającego kwotę zwrotu, pozostałą część kwoty będzie należało uiścić w wybranej formie płatności),
- całej dostępnej sumy w portfelu nie trzeba wykorzystywać jednorazowo.


Osoby, które nie będą chciały skorzystać z powyższego rozwiązania, otrzymają zwrot należnej kwoty wynikającej z zakupionego biletu lub pakietu.

W przypadku biletów lub pakietów zakupionych poprzez system online, zwrot może być dokonany tą samą drogą, po uprzednim wysłaniu zgłoszenia na adres pok@legia.pl. W treści e-maila należy podać swój numer Karty Kibica i numer PESEL. Prosimy również o przesłanie numeru transakcji otrzymanego w e-mailu potwierdzającym otrzymanie zakupu. Wspomniane dane są potrzebne dla zapewnienia bezpieczeństwa transakcji.

W przypadku braku zainteresowania ofertą klubu związaną z promocyjnym portfelem gotówkowym osoby, które zakupiły bilet lub pakiet w kasah, mogą odebrać należne kwoty w miejscu zakupu.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.