REKLAMA

Jesteśmy z Wami 16 lat!

Redakcja, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

10 lutego mija 16 lat od powstania naszego Serwisu. To na internetowej osi czasu całkiem niezły wynik. Tym bardziej cieszy nas niesłabnąca popularność i Wasze zaangażowanie w tworzenie niezależnej strony o Legii Warszawa. Dziękujemy wszystkim Czytelnikom za codzienny aktywny udział w tworzeniu tego przedsięwzięcia :)

Zapraszamy także do kontaktowania się z nami osoby, które chciałyby współtworzyć Legionisci.com.

Polecamy także polubienie naszych profili w głównych serwisach społecznościowych:

Legionisci.com na Facebook'u


Legionisci.com w Google+



Legionisci.com na Twitterze



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (44)

(L) - 10.02.2015 10:06:29, *.static.ip.netia.com.pl

Zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Wam goła baba tańczy !!! 100 (L)at !!!

mp - 10.02.2015 10:09:28, *.dynamic.chello.pl

Zaje.iście, niedługo 18-nastka. A poza tym "...wchodzimy do Europy..." - przydała by się "full english version" tej strony.

petebe - 10.02.2015 10:09:38, *.141

stoooo laaaat, stooooo laaaaaat :)

Marek - 10.02.2015 10:09:56, *.devs.futuro.pl

Gratulacje i powodzenia! Jesteście najlepsi!

karo(L) - 10.02.2015 10:12:01, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobra robota. Najlepszy serwis!

brawo k..a !!! - 10.02.2015 10:15:21, *.play-internet.pl

j.w

plpl - 10.02.2015 10:25:42, *.225.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

My też dziękujemy.
Nie zwalniajcie tempa i ... kolejnych lat, oby jak najdłużej i jeszcze lepiej :)

hehehe - 10.02.2015 10:30:33, *.18.atman.pl

GRATULACJE!

Rychu - 10.02.2015 10:30:41, *.polkomtel.com.pl

Życzę sto lat! Nie ma dnia, abym nie zajrzał na tę stronę. A swoja drogą to czas tak szybko zapieprza...

tomek - 10.02.2015 10:44:52, *.free.aero2.net.pl

każdy mój dzień zaczyna się od sprawdzenia poczty i legionistów(legialive) pozdro i dzięki za rzetelne info

Pan trololo - 10.02.2015 10:51:29, *.play-internet.pl

Najlepszy serwis

Prawda - 10.02.2015 10:55:38, *.play-internet.pl

Dzi..dzi..dzięki

neste - 10.02.2015 10:56:36, *.wp.mil.pl

brawo dracia tak trzymać

1916 - 10.02.2015 11:05:41, *.net.voice-net.pl

szacunek!

(L)!

Legia Live ! - 10.02.2015 11:09:37, *.dynamic.gprs.plus.pl

i nie ma mocnych :D

Dexron - 10.02.2015 11:14:02, *.184

16 lat odpalania strony kilkanaście razy dziennie...Bezcenne
Dzięki, dobrze że jesteście!!!

R81 - 10.02.2015 11:18:58, *.internetdsl.tpnet.pl

Niezależny! :)

matej - 10.02.2015 11:33:09, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

dexron ja mam tak samo :) pozdrowienia najlepszego!

Best - 10.02.2015 11:42:47, *.170

najlepsza stronka L bez dwoch zdan - ale by dolozyc ziarenko goryczy to jedno boli... blokowanie komentarzy pod niektorymi artykulami lub nie puszczanie ich w siec - wkoncu co jak co ale internet winnien byc niezalezny.
Ps. i nie mam tu na mysli postow ublizajacych...

F i l u 3 k o l o r y - 10.02.2015 11:50:48, *.dynamic.chello.pl

Obyśmy wspólnie doczekali największych sukcesów Legi Warszawa!!! W sercu (L)

Szymon - 10.02.2015 11:51:13, *.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ja pierdziele , jak szybko zleciłem. Jesteście the Best, a podsumowanie tygodnia to prawdziwa rewelacja. Życzę wszystkiego najlepszego i wytrwałości w działaniu. Mega 100 lat. Pozdrawiam

kafarek - 10.02.2015 11:53:31, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gratulacje!!! Wszystkiego dobrego zycze!

martin - 10.02.2015 12:09:43, *.104

Takich Drexonow jest wielu ja tez wchodze kilkanascie razy dziennie. Najlepszy serwis. Gratulacje i najlepszego

łęcina - 10.02.2015 12:26:12, *.internetdsl.tpnet.pl

1916 lat !

L - 10.02.2015 12:31:38, *.46.customer.cdi.no

Najlepszego szanowna redakcjo!

Piotrek - 10.02.2015 13:01:01, *.static.ip.netia.com.pl

Dziękuję i pozdrawiam!

Oswiecim Legia fans - 10.02.2015 13:03:17, *.84.dsl.dynamic.t-mobile.pl

Po prostu dziękuję za 16 lat!

Chris ochota - 10.02.2015 13:03:55, *.internetdsl.tpnet.pl

Legia live to od lat część mojego życia. Codzienny przegląd neta zaczynam od waszej stronki. Piona i 100 lat dla redakcji.

Cafu - 10.02.2015 13:11:45, *.mf.gov.pl

100 Lat, od was zaczyna sie mój dzień i Wami się kończy:)

qubala - 10.02.2015 14:09:43, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

no co ja Wam mogę powiedzieć? JESTEŚCIE LEPSI OD LEGIA.COM :)

KAMI(L) - 10.02.2015 14:15:49, *.dynamic.chello.pl

Dla mnie, ja i (zapewne) dla większości to zawsze będzie LegiaLive! Moglibyście kiedy pomyśleć o powrocie do starej głównej nazwy i grafiki ;)
100 lat i wielkie dzięki za Waszą prace! :)

So(L)o - 10.02.2015 14:39:39, *.dynamic.chello.pl

Droga Redakcjo!! Ktoś już raczył życzyć Wam 1916 lat... nic dodać nic ująć. Oby zawsze było, tak jak dotąd: rzetelnie, normalnie i niepoprawnie politycznie. Rzadko piszę komentarze ale czytam wiadomości praktycznie codziennie i bardzo często są one pierwszym źródłem informacji.
Jeśli mogę tylko dorzucić swoje, jak jest możliwy powrót do starej nazwy LegiaLive, to zróbcie tak!!
Gorąco pozdrawiam.

Legion - 10.02.2015 14:50:41, *.150

Dziękuje, że jesteście no i 100 lat! :)

whitelegion - 10.02.2015 15:31:17, *.dynamic.gprs.plus.pl

Dzięki za to co robicie! Od malego jestem z wami. Pozdro! (L)

TopCWKS - 10.02.2015 15:39:56, *.warszawa.vectranet.pl

brawo!
LL!

kontroler_biletow - 10.02.2015 15:52:12, *.dynamic.chello.pl

super! :)

Grzesiek_mokotów - 10.02.2015 16:44:28, *.115

Bylem z Wami od poczatku, korzenie ( IRC ) tez milo wspominam, dzieki .... Pozdrawiam, 100 Lat mistrzostw !!!

kustosz - 10.02.2015 17:51:58, *.centertel.pl

do mp

w europie juz od dawna jestesmy, poza tym szkoda pisac po qngielsku dla 3 odwiedzin miesiecznie

Wdzięczny - 10.02.2015 21:02:17, *.dynamic.chello.pl

Po prostu jestem Wam wdzięczny,za to co robicie.
Mam tylko jedną prośbę. NIGDY NIE PRZESTAŃCIE !!!
Dziękuję i z serducha pozdrawiam.

mały(mr) - 10.02.2015 21:23:19, *.dynamic.chello.pl

Serdeczne gratulacje i pozdrowienia od seniorów koszykarskiej Legii: Pstroki, Leszka, Adama , Małego, Grześka, Waldka Tomka, Trojana i wszystkich byłych zawodników drużyny, niezależnie od lat kiedy reprezentowali nasz kochany Klub. Trzymajcie tak dalej.

kibic - 10.02.2015 23:32:03, *.dynamic.chello.pl

Gratulacje i dzięki za to co robicie i jak to robicie. Pozdrawiam.

JEB polonie - 11.02.2015 13:27:28, *.uk.yav4.com

1916 (L)AT !! JESTEŚMY NAJ(L)EPSI

- 11.02.2015 17:01:41, *.play-internet.pl

Niestety pod względem newsów o Legii jak i niewielką ilością własnych artykułów przegrywacie rywalizację z konkurencją. Czekam na większą aktywność nie tracąc przy tym na jakości :)

warsaw fans h(L)t51 - 12.02.2015 10:28:01, *.15

NigdyStop 100(L)at!!!