REKLAMA

Jesteśmy z Wami 16 lat!

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

10 lutego mija 16 lat od powstania naszego Serwisu. To na internetowej osi czasu całkiem niezły wynik. Tym bardziej cieszy nas niesłabnąca popularność i Wasze zaangażowanie w tworzenie niezależnej strony o Legii Warszawa. Dziękujemy wszystkim Czytelnikom za codzienny aktywny udział w tworzeniu tego przedsięwzięcia :)

Zapraszamy także do kontaktowania się z nami osoby, które chciałyby współtworzyć Legionisci.com.

Polecamy także polubienie naszych profili w głównych serwisach społecznościowych:

Legionisci.com na Facebook'u


Legionisci.com w Google+



Legionisci.com na Twitterze



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (44)

+dodaj komentarz
warsaw fans h(L)t51 - 12.02.2015 / 10:28, *..15

NigdyStop 100(L)at!!!

odpowiedz
- 11.02.2015 / 17:01, *..play-internet.pl

Niestety pod względem newsów o Legii jak i niewielką ilością własnych artykułów przegrywacie rywalizację z konkurencją. Czekam na większą aktywność nie tracąc przy tym na jakości :)

odpowiedz
JEB polonie - 11.02.2015 / 13:27, *..uk.yav4.com

1916 (L)AT !! JESTEŚMY NAJ(L)EPSI

odpowiedz
kibic - 10.02.2015 / 23:32, *..dynamic.chello.pl

Gratulacje i dzięki za to co robicie i jak to robicie. Pozdrawiam.

odpowiedz
mały(mr) - 10.02.2015 / 21:23, *..dynamic.chello.pl

Serdeczne gratulacje i pozdrowienia od seniorów koszykarskiej Legii: Pstroki, Leszka, Adama , Małego, Grześka, Waldka Tomka, Trojana i wszystkich byłych zawodników drużyny, niezależnie od lat kiedy reprezentowali nasz kochany Klub. Trzymajcie tak dalej.

odpowiedz
Wdzięczny - 10.02.2015 / 21:02, *..dynamic.chello.pl

Po prostu jestem Wam wdzięczny,za to co robicie.
Mam tylko jedną prośbę. NIGDY NIE PRZESTAŃCIE !!!
Dziękuję i z serducha pozdrawiam.

odpowiedz
kustosz - 10.02.2015 / 17:51, *..centertel.pl

do mp

w europie juz od dawna jestesmy, poza tym szkoda pisac po qngielsku dla 3 odwiedzin miesiecznie

odpowiedz
Grzesiek_mokotów - 10.02.2015 / 16:44, *..115

Bylem z Wami od poczatku, korzenie ( IRC ) tez milo wspominam, dzieki .... Pozdrawiam, 100 Lat mistrzostw !!!

odpowiedz
kontroler_biletow - 10.02.2015 / 15:52, *..dynamic.chello.pl

super! :)

odpowiedz
TopCWKS - 10.02.2015 / 15:39, *..warszawa.vectranet.pl

brawo!
LL!

odpowiedz
whitelegion - 10.02.2015 / 15:31, *..dynamic.gprs.plus.pl

Dzięki za to co robicie! Od malego jestem z wami. Pozdro! (L)

odpowiedz
Legion - 10.02.2015 / 14:50, *..150

Dziękuje, że jesteście no i 100 lat! :)

odpowiedz
So(L)o - 10.02.2015 / 14:39, *..dynamic.chello.pl

Droga Redakcjo!! Ktoś już raczył życzyć Wam 1916 lat... nic dodać nic ująć. Oby zawsze było, tak jak dotąd: rzetelnie, normalnie i niepoprawnie politycznie. Rzadko piszę komentarze ale czytam wiadomości praktycznie codziennie i bardzo często są one pierwszym źródłem informacji.
Jeśli mogę tylko dorzucić swoje, jak jest możliwy powrót do starej nazwy LegiaLive, to zróbcie tak!!
Gorąco pozdrawiam.

odpowiedz
KAMI(L) - 10.02.2015 / 14:15, *..dynamic.chello.pl

Dla mnie, ja i (zapewne) dla większości to zawsze będzie LegiaLive! Moglibyście kiedy pomyśleć o powrocie do starej głównej nazwy i grafiki ;)
100 lat i wielkie dzięki za Waszą prace! :)

odpowiedz
qubala - 10.02.2015 / 14:09, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

no co ja Wam mogę powiedzieć? JESTEŚCIE LEPSI OD LEGIA.COM :)

odpowiedz
Cafu - 10.02.2015 / 13:11, *..mf.gov.pl

100 Lat, od was zaczyna sie mój dzień i Wami się kończy:)

odpowiedz
Chris ochota - 10.02.2015 / 13:03, *..internetdsl.tpnet.pl

Legia live to od lat część mojego życia. Codzienny przegląd neta zaczynam od waszej stronki. Piona i 100 lat dla redakcji.

odpowiedz
Oswiecim Legia fans - 10.02.2015 / 13:03, *..84.dsl.dynamic.t-mobile.pl

Po prostu dziękuję za 16 lat!

odpowiedz
Piotrek - 10.02.2015 / 13:01, *..static.ip.netia.com.pl

Dziękuję i pozdrawiam!

odpowiedz
L - 10.02.2015 / 12:31, *..46.customer.cdi.no

Najlepszego szanowna redakcjo!

odpowiedz
łęcina - 10.02.2015 / 12:26, *..internetdsl.tpnet.pl

1916 lat !

odpowiedz
martin - 10.02.2015 / 12:09, *..104

Takich Drexonow jest wielu ja tez wchodze kilkanascie razy dziennie. Najlepszy serwis. Gratulacje i najlepszego

odpowiedz
kafarek - 10.02.2015 / 11:53, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Gratulacje!!! Wszystkiego dobrego zycze!

odpowiedz
Szymon - 10.02.2015 / 11:51, *..101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ja pierdziele , jak szybko zleciłem. Jesteście the Best, a podsumowanie tygodnia to prawdziwa rewelacja. Życzę wszystkiego najlepszego i wytrwałości w działaniu. Mega 100 lat. Pozdrawiam

odpowiedz
F i l u 3 k o l o r y - 10.02.2015 / 11:50, *..dynamic.chello.pl

Obyśmy wspólnie doczekali największych sukcesów Legi Warszawa!!! W sercu (L)

odpowiedz
Best - 10.02.2015 / 11:42, *..170

najlepsza stronka L bez dwoch zdan - ale by dolozyc ziarenko goryczy to jedno boli... blokowanie komentarzy pod niektorymi artykulami lub nie puszczanie ich w siec - wkoncu co jak co ale internet winnien byc niezalezny.
Ps. i nie mam tu na mysli postow ublizajacych...

odpowiedz
matej - 10.02.2015 / 11:33, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

dexron ja mam tak samo :) pozdrowienia najlepszego!

odpowiedz
R81 - 10.02.2015 / 11:18, *..internetdsl.tpnet.pl

Niezależny! :)

odpowiedz
Dexron - 10.02.2015 / 11:14, *..184

16 lat odpalania strony kilkanaście razy dziennie...Bezcenne
Dzięki, dobrze że jesteście!!!

odpowiedz
Legia Live ! - 10.02.2015 / 11:09, *..dynamic.gprs.plus.pl

i nie ma mocnych :D

odpowiedz
1916 - 10.02.2015 / 11:05, *..net.voice-net.pl

szacunek!

(L)!

odpowiedz
neste - 10.02.2015 / 10:56, *..wp.mil.pl

brawo dracia tak trzymać

odpowiedz
Prawda - 10.02.2015 / 10:55, *..play-internet.pl

Dzi..dzi..dzięki

odpowiedz
Pan trololo - 10.02.2015 / 10:51, *..play-internet.pl

Najlepszy serwis

odpowiedz
tomek - 10.02.2015 / 10:44, *..free.aero2.net.pl

każdy mój dzień zaczyna się od sprawdzenia poczty i legionistów(legialive) pozdro i dzięki za rzetelne info

odpowiedz
Rychu - 10.02.2015 / 10:30, *..polkomtel.com.pl

Życzę sto lat! Nie ma dnia, abym nie zajrzał na tę stronę. A swoja drogą to czas tak szybko zapieprza...

odpowiedz
hehehe - 10.02.2015 / 10:30, *..18.atman.pl

GRATULACJE!

odpowiedz
plpl - 10.02.2015 / 10:25, *..225.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

My też dziękujemy.
Nie zwalniajcie tempa i ... kolejnych lat, oby jak najdłużej i jeszcze lepiej :)

odpowiedz
brawo k..a !!! - 10.02.2015 / 10:15, *..play-internet.pl

j.w

odpowiedz
karo(L) - 10.02.2015 / 10:12, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobra robota. Najlepszy serwis!

odpowiedz
Marek - 10.02.2015 / 10:09, *..devs.futuro.pl

Gratulacje i powodzenia! Jesteście najlepsi!

odpowiedz
petebe - 10.02.2015 / 10:09, *..141

stoooo laaaat, stooooo laaaaaat :)

odpowiedz
mp - 10.02.2015 / 10:09, *..dynamic.chello.pl

Zaje.iście, niedługo 18-nastka. A poza tym "...wchodzimy do Europy..." - przydała by się "full english version" tej strony.

odpowiedz
(L) - 10.02.2015 / 10:06, *..static.ip.netia.com.pl

Zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Wam goła baba tańczy !!! 100 (L)at !!!

odpowiedz